Miestä ei tarvitse kuin katsoa kun miehen jalat menee velliksi ja päässä surisee kärpäset. Sen jälkeen on vain haettava talteen ettei joku muu kerkeä kerätä miestä mukaan!
hyvin helposti
se oikea
4942
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mut pystyy iskee just noin. Riittää ku katsoo mua silmiin ja sit voi taluttaa kotiin. Mä en pysty sanoo naiselle EI. Varsinkaan jos vähän viel räpsyttelee silmiä.
Ehdottomasti toimii...valitettavasti tuota ei vain näe kuin kerran, pari vuosikymmenessä.
Taino, toisaalta jos näkisinkin, en välttämättä uskaltaisi edes ajatella sen johtuvan kiinnostuksesta minua kohtaan...
ei toimi ainakaan minun osallani.
haloo miehet miten teistä on tullu noin epätoivosia lähette kenen naisen matkaan vain
Ei me naiset olla "ketä tahansa" yleensä. Onhan noissa silmiinkatsojissa ja iskijöissä monenlaisia. Mutta älä unohda, että myös todellisia laatunaisia voi sattua kohdalle ja en minä ainakaan katsele silmiin, ellen ole kiinnostunut tekemään enempi tuttavuutta. En silti lähde etenemään pidemmälle. Haluan tuntea kaverin erittäin hyvin, ennen kuin mitään läheisempää kanssakäymistä edes harkitaan. On toiminut loistavasti kohdallani.