Onko kukaan kokeillu sitä TVshopin Aussie Nads karvanpoistomönjää? Onko se hyvää, siis tehokasta meinaan? Eli kannattaako sitä tilata, vai onko vastaavaa tarjolla edullisemmin jossain muualla?
TVshopin karvanpoistotöhnä
Mie vaan
62311
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
siinähän oli tyytyväisyystakuu, eli rahat saa halutessaan takaisin. Tekisi kyllä mieli tilata ja kokeilla.
ja kuulemma oli ihan hyvää kamaa.
kokeilin sitä ainetta ja petyin pahasti. veti irti ehkä 2 karvaa, sattu ja jätti ihon punaseks. mutta ehkäpä se muilla voikin toimia. en kuitenkaan suosittele.
Kyllä Nad´s toimii ainakin mulla. Olen blondi, eikä karvankasvu ole (onneksi) kovinkaan rajua. Poistan sillä lähinnä alapään karvoitusta, kainalot on helpompi sheivata. Olen kyllä koittanut sitä ihan kaikkiin karvoihin ja hyvin ne on lähtenyt.
Vinkkinä vaan, kannattaa levittää se töhnä ensin siihen kangaslapulle ja liimata lappu ihoon. Pysyy töhnä puhtaana ja käyttökelpoisena pidempään.
Kokeilin heti, kun sitä alettiin mainostaa TV-Shopissa. Ei todellakaan toimi. Valitettavasti!
Tosi hankala ja työläs käyttää...Pakkauksessa tuli vaan muutama niitä lappuja, eihän ne riitä mihinkään kun on aikas tiheä tuo karvankasvu...Ja sattuu muuten tosi kovaa, ainaskin kun itse vetäisee sen lapun irti. mies on välillä auttanut, on helpompaa niin, mutta en ole oikein tottunut että tarvii apua näissä hommissa...! Kyllä se töhnä niitä karvoja toki pois vie, mutta jotenkin hankala käyttää...JA TIEDOKSI TÄRKEÄ JUTTU: sitä nadsia ei saa palauttaa jos sitä on käytetty, eli ihan humpuukia se palautusoikeus. Ainoastaan käyttämättömän tuotteen saa palauttaa, ja mistäs sitä voi sitten tietää onko tyytyväinen vai ei jos ei ole käyttänut!!!