vittu

että vitittaa tämmöset najukset.jos ei tiestä ole rahan takojaksi tai akateemikoksi niin tappakaa itsenne
6131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tapan sut mieluummin. :)))

Äänestä

Onko sulle kovakin krapula kun ei käsikään enää tottele ja silmätkin harittaa niin etteivät kirjaimet satu kohdalleen?

Ota Buranaa ja mene nukkumaan. (Pysyykö muuten Burana sisälläsikään?)

Äänestä

.

Bob-mainostoimisto-ideologiaa?????

"tappakaa itsenne"

.

Äänestä
  • *

    Krapulaisen sekoilua koko kirjoitus.


    *

    Äänestä

  • ######?????? kirjoitti:

    *

    Krapulaisen sekoilua koko kirjoitus.


    *

    .

    että kyseinen ideologi on jumissa siellä jossakin??????

    .

    Äänestä

Vitittaa?

No tottahan muakin vituttaisi, jos heittäisin noin ylevän aloituksen täynnä typoja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin s on pojat kirjoitti:

että vitittaa tämmöset najukset.jos ei tiestä ole rahan takojaksi tai akateemikoksi niin tappakaa itsenne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu