Ups?!

Miehen tytär sairastaa syömishäiriötä ja suuttui hirveesti kun olin facessa tehny itestäni leikkimielisen testin omasta painoindeksistäni.Haukkui tyhmäksi ja löi luurin korvaan!!!!!En todellakaan ymmärtänyt tehneeni mitään pahaa?
2525
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

varmaan että piilovittuilit hänelle. Siitä suuttumus.

Äänestä

Miksi olla lasten kanssa kaverina facebookissa? Mikäli jonkun on tarve seurata lapsen toimintaa siellä, niin eiköhän sen vanhempi voi hoitaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


syksy12 kirjoitti:

Miehen tytär sairastaa syömishäiriötä ja suuttui hirveesti kun olin facessa tehny itestäni leikkimielisen testin omasta painoindeksistäni.Haukkui tyhmäksi ja löi luurin korvaan!!!!!En todellakaan ymmärtänyt tehneeni mitään pahaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu