mattila tykkää lihomisestaan

ja siitä että siitä käsitellään julkisilla foorumeilla.

Usein narsisti on sellainen että tärkeää on huomio---------jopa negatiivinenkin !
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyykyttää perässä juoksevaa maatila-mattilaa !

Äänestä
  • trolliakka saa Mattilan IHAN KYYKKYYN!!

    Äänestä

  • Balleriina Lutuunen kirjoitti:

    trolliakka saa Mattilan IHAN KYYKKYYN!!

    Arvostan aina ammattinaisen tunnustusta ---kiitos-- !

    Äänestä

  • TROLLIAKKA kirjoitti:

    Arvostan aina ammattinaisen tunnustusta ---kiitos-- !

    jalatonta veijoa kun ei saa mopa tyntämälläkään käyntiin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Trolli-Akka kirjoitti:

ja siitä että siitä käsitellään julkisilla foorumeilla.

Usein narsisti on sellainen että tärkeää on huomio---------jopa negatiivinenkin !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu