Ilman muuta pehmeän pyöreä nainen on makuuni.
Kyllä naisessa pitää olla pehmeyttä ja pyöreyttä, mistä saa kunnolla kinni ;-)
Jos nyt sanotaan jenkki termillä niin SSBBW naiset on minun mieleeni.
Mutta nämähän on vain niitä mieltymyksiä.
Ihan varmasti tästäkin tulee jos jonkin laista kommenttia, SO WHAT....
BIG IS BEAUTIFUL
Kyllä naisessa pitää olla pehmeyttä ja pyöreyttä, mistä saa kunnolla kinni ;-)
Jos nyt sanotaan jenkki termillä niin SSBBW naiset on minun mieleeni.
Mutta nämähän on vain niitä mieltymyksiä.
Ihan varmasti tästäkin tulee jos jonkin laista kommenttia, SO WHAT....
BIG IS BEAUTIFUL
Vastaukset 8
Vanhimmat
Saat olla rauhassa kukkona tunkiolla, kilpailijoita sinulla ei niistä läskikasoista ole.
Olen koko ikäni pitänyt lihavista naisista, enkä vieläkään tiedä mistä syystä, vaikka olen jo viisikymppinen. Toiset tykkää laihoista, toiset lihavista----- mitä sitten, toiset miehistä, entä sitten--- elämä on kirjava kuvio, eikä välttämättä kovin pitkä, antakaa toisille hellyyttä, jos siihen kykenette, jokainen meistä haluaa tuntea itsensä rakastetuksi ja haluaa antaa rakkautta, valitettavasti moni ei löydä sitä oikeaa, kun ei etsi ihmistä vaan jotakin, mitä ei ole saavutettavissa, Olen viettänyt ihanan, lihavan naise kanssa pian 25 vuotta ja kasvattanut 4 toimeliasta lasta. Vaimoni lihoo ja intohimoni ja kiintymykseni senkun kasvaa. Ihanaa
maku minullakin. Olen löytänyt omani ja elämä maistuu makealta.
Rakastaa lihavia naisia.
Kaupassa kadulla ja missä vaan näen ihanan pollukan naisen niin varmasti pää kääntyy.
Kullakin on oma makunsa ja nais ihanteensa.
Minä uskallan sanoa että lihavat on kauniimpia ja huomattavasti seksikkäämpiä kuin sellaiset laihat tikut.
Isot tissit, maha ja pylly on parasta mitä tiedän.
Paksut reidet puristavat ihanasti poskiani kun nuolen iso pyllyistä naista.
Vielä jos naisella on pitkät ja tuuheat häpykarvat niin muuta ei tarvita kun olen jo kiimasta sekaisin.
Iso perse on ihana ottaa takaapäin ja vielä jos ensin nuolee ihanan pehmeää ja karvaista lihavan naisen tussua niin sitten on aivan taivaallista työntää kivenkova kulli pehmeään lemmenluolaan.
minä pidän pehmeistä ja pyöreistä naisista huomattavasti enemmän kuin langanlaihoista. Se on vaan niin kiva hyväillä runsaita muotoja. Vielä kun löytyisi jostain sellainen nainen omaksi niin se ois enemmän kuin lottovoitto.
Tykkään kyllä pehmeistä ja kurvikkaista naisista mutta en isoista eli mielestäni liikalihavalla ja kurvikkaalla on eroa.
Ihannenaisellani on pyöreä takamus, isot rinnat, hyvänmuotoiset sääret. SOpusuhtaisuus on myös tärkeää.
Minäkin pidän ehdottomasti enemmän lihavista,kuin laihoista.
Syytä en minäkään osaa sanoa,enkä sitä suuremmin ole miettinytkään.
Näin kesällä en ole luonut katsettakaan laihoihin ns.normaalipainoisiin naisiin kaupungilla.
Harmi vaan,että lihavat pukeutuvat sellaisiin telttoihin aina.
Oma vaimo on noin 160cm/110kg,ja on kyllä ihanan pehmeä.
Muuten lähes täydellinen,mutta takapuoli saisi olla leveämpi,mutta kyllä tuokin kelpaa.
Vaimo menee ennen minua nukkumaan,ja usein lähettää viestin,että tule tänne.
Makuuhuoneet siis yläkerrassa
Nukkuminen tosin unohtuu,kun pari tuntia menee nussiessa ja nuollessa.
Jotenkin hän nauttii,kun kuvaan häntä,kun hän leikkii ostamillani leluilla,joita onkin kertynyt melkoinen arsenaali.
Kuvia on koneen syövereissä yli kolme tuhatta..
Nyyyh, tuntuu todella, että olen väliinputoaja. Täällä hehkutetaan vuoronperään hoikkien ja lihavien naisten ihanuutta.
Hieman normaalipainon ylittävänä taidan olla suorastaan näkymätön, en lihava, enkä hoikka.