ENTITY

onkohas kellään kokemuksia entityn geeleistä. Mitäs piditte, työstettävyys,kestävyys...?
3372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en tiedä kun en ole kokeillut mutta akryylit on ihan hyviä.

Äänestä

Erittäin hyviä!!
Ihania työstää, hyvin pehmeä tuntuma eli vaatii kevyttä kättä ja mielellään luonnonkarvasivellintä; ei valu; Nudité on täydellisen peittävä kynsipedin pidennykseen; polttaa uunissa vähemmän kuin monet muut merkit; pysyy hyvin. Ainoina miinuksina UV Top Coat saattaa tummua/värjääntyä, ja pinssaus on vähän hankalaa.
Kalliitahan nuo ovat, mutta halpa ja hyvä ovat tunnetusti kaksi eri asiaa :)

Äänestä

Aluksi olin sitä mieltä, että geeli on hyvää, mutta mielestäni
jopa clear-geeli valuu! olen ennen ostellut niitä pienempiä geelipurkkeja mutta nyt satsasin siihen isompaan ja mielestäni geeli jotenkin on juoksevampaa isommassa purkissa. en sitten tiedä onko huoneilma tms. liian lämmin mikä tämän aiheuttaa,m utta muutaman kuukauden ajan on ollut valumisongelmia. on oikeasti saanut olla tarkkana.
onko muilla samaa ongelmaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


????? kirjoitti:

onkohas kellään kokemuksia entityn geeleistä. Mitäs piditte, työstettävyys,kestävyys...?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu