YTM laukoi totuuksia

http://uutiset.msn.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Berlusconi nuorille naisille Etsikää sellaisia rikkaita miehiä kuin minä/1135260117743
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

haluttavuuden ratkaisee raha ja sosiaalinen status, naisen taas vain ja ainoastaan ulkonäkö.

Äänestä
  • Aika osuvaa sarkasmia Berlusconilta: "Nuori nainen ottaa vanhan rikkaan miehen, koska ajattelee, että hän kuolee pian ja minä perin". Voisi ottaa huumorilla, ellei tietäisi, että se varsin usein on myös totta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


näin se on kirjoitti:

http://uutiset.msn.hs.fi/ulkomaat/artikkeli/Berlusconi nuorille naisille Etsikää sellaisia rikkaita miehiä kuin minä/1135260117743

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu