Heip!

Tuntuu pahalta kun oma isä haukkuu äitiäni piruksi ja noita-akaksi. On joskus heitellytkin äitiä(humalassa)
3565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ihan suoraan ottaa niikun niskapesotteen ja heittämällä paiskaa päin seinään, onko seinät murtuneet näitä heittojen voimasta? onko isäsi niin voimakas että jaksaa nostaa äitisi suorille käsille ja siitä paiskaa lattiaan?

Äänestä
  • Olipas ikävästi kirjoitettu=(. En nyt osaa kuvailla, paiskoo on varmaan parempi sana. =(=();

    Äänestä

  • sqhgrujhy kirjoitti:

    Olipas ikävästi kirjoitettu=(. En nyt osaa kuvailla, paiskoo on varmaan parempi sana. =(=();

    haukkuma nimiä kuin "piru" ja "noita-akka" onko äitilläsi murtunut luita ja onko hän ruvennut vuotamaan verta näiden paiskomistapauksien johdosta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fggfhbgh kirjoitti:

Tuntuu pahalta kun oma isä haukkuu äitiäni piruksi ja noita-akaksi. On joskus heitellytkin äitiä(humalassa)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu