Va~nil~la

on-yllätys yllätys-yksi dazun monista naisnikeistä.

Aina kun palstalle ilmestyy seksistä kiinnostunut huora, niin sen takana on dazu.

Verratkaa kirpelan valituksia ulkonäöstään Vanillan vastaaviin motkotuksiin.
6269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Jaa-a, oisko joskus vongannut ja saanut itse näpeilleen? Normimeininkiä miehelle. Sen verran pitäisi joka jätkällä olla sitä tervettä narsismia, että arvostaa itseään ja vonkaa kaikkia naaraita, joita ympärillä pyörii - vaikka sais näpeilleenkin. Niin mä ainakin teen. :D

Tosin mä oon jumittunut tohon Lottaan, ko se on niin ihQ. Ei oo parempaa löytynyt täältäkään. Hmm.. onkohan sekin Dazun sivunikki? Dazuuu, kerro mulle ...

Äänestä
  • Kuka on Lotta?

    Äänestä

Minä en ole nähnyt tuollaista rekisteröityä nimimerkkiä vanilla vai mikä lienee tällä palstalla kahteen vuoteen. Kuten en ole kiinnostunut kirpelastasikikaan ja tuskin kuin kukaan muukaan fiksu on. Se on nähty ja tiedossa, että miten tällä keskustelupalstalla rekisteröidyillä nimimerkeillä operoivat käyttäytyvät ja sun on aivan tyystin turhaa yrittää fuulata faktoja siitä asiasta, koska feikkipersoonapaskantajia olette kaikki; valheellisia ja sairaita. Mene nyt jo imbesilli siitä h*lvettiin: älykästä ja empaattistakin alkaa ottaa kaaliin, kun jotkut paskapäät haluaa tällä julkisella keskusteleupalstalla näemmä koko ajan keskustelua jostakin tampioita keskustelupalstajuttuja kirjoittavasta kuvottavasta rekisteröity-feikkaaja- viattomistaTALOUDELLISENhyödyntavoittelija- "kirpelasta".

Pidätkö sä idoottina lukijoitasi??!" Mitäs se ämmä haluaa, kun sä ja se olette niin helvetin perverssejä, että koko ajan pitäisi MUN KALTAISTENI KIRJOITTAJIA TUNTEMATTOMIEN tollasista vitun huonoista keskustelukirjoittajista julkisella keskustelupalstalla keskustella ja lukea tota teidän paskaanne, kun keksitte päästänne mulle asiallisellekin teitä tuntemattomalle sanomisia, personointeja ja mukamas jotakin "vastaan olemista" jotakin vitun kiprpelaa kohtaan, vaikken ole kiinnostunut tuolaisesta tai muistakaan kirjoittajista?! Feikkejä ja valehtelijoita kuitenkin VARMAAN MELKEIN kaikki. Jos eivät olisi, käyttäytyisivät minua kohtaan normaalisti tällä keskustelupalstalla.

Äänestä
  • Pistä äkkiä paperipussi päähäsi, ettet ala hyperventiloimaan.

    Äänestä

  • ratikkakuski kirjoitti:

    Pistä äkkiä paperipussi päähäsi, ettet ala hyperventiloimaan.

    zisel on sitten eewari.

    Äänestä

  • 555- kirjoitti:

    zisel on sitten eewari.

    Nominkäs takia nämä toimettomat amikset Ratikkakuskit jne. sitten MINUA OVAT HERJANNEET joksikin eewariksi tällä palstalla, jos kerran nimimerkillä zisel kirjoittava on eewari, kuten väität? Minä en millään rekisteöidyllä nimimerkillä tällä saitilla kirjoita, mulla ei tällaiselle ole profiilia ja mulla ei sen juntin räänroiskuttajan amiksen kanssa ole luonteissa ja käytöksesssä ole mitään yhteistä, kun katsoo palstakirjoituksia: eiks se paskapää rekisteröidyllä nimimerkillä zisel kirjoittava amis täytä tätä keskustleupalstaa vaikka millä yäk(!) itsetyydytys- ja pillu- ja nussimisjutuilla, huomionhaulla mieskirjoittajilta ja millä lie vammaisilla uhkailuilla tyhjentää toisten levyhyllyjä ja mitä lie kuvottavaa rikoksilla uhkailua. Kieli on kouluttamatoman ihmisen kielenkäyttöä. Ja minuakin on vainonnut puhuttelemalla "Eewariksi", myös kyseinen nimimerkillä zisel kirjoittava kirjoittaja tällä palstalla.

    Aluksi ihan kirjoittelin sen kanssa, mutta kun tajusin, että se on joku friikki, joka alkaa yhtäkkiä rähistä asiallisiinkin kirjoituksiin, joka kirjoittelee pervoja ja kalastelee negatiivisia kommetteja multa keskustelupalstan lukijalta kirjoittelemalla asiattomuuksia käyttäen rekisteröityä nimimerkkiä, alkoi niin laittaa vihaksi se ja kaikki "kamunsa".

    Kukaan ei ole vailla tämän palstan persoonahuijareita, mielestäni.

    Laittaa vihaksi, että sellasten häiriköiden tää foorumi antaa kirjoittaa ja ahdsistella vaikkapa minua, kun käyn tällä palstalla. Minun mielestäni kyseisen ziselin juttuja ei pitäisi edes julkaista, kuten ei noiden Ratikkakuskienkaan, jotka varmaan valhetelee koko persoonaidentiteettinsä. Mitään nuo eivät tälle palstalle anna! Joku saatanan työttömien toimettomien ammattihuijareidenko(?) "huvittelupaikka" tämä vammanen ja typerä keskustelupalsta nykyisin on, vai?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zu_spät kirjoitti:

on-yllätys yllätys-yksi dazun monista naisnikeistä.

Aina kun palstalle ilmestyy seksistä kiinnostunut huora, niin sen takana on dazu.

Verratkaa kirpelan valituksia ulkonäöstään Vanillan vastaaviin motkotuksiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu