"
Olen seurustellut muutaman kuukauden maailman ihanimman miehen kanssa. Tunnen itseni todella rakastetuksi, mutta onnellinen en ole. Menetin neitsyyteni 13-vuotiaana ja olen ollut yhdynnöissä hyvin paljon ikääni nähden. Poikaystäväni penis on todella pieni. En saa minkäänlaista nautintoa seksistä hänen kanssaan. Rakastan seksiä - mitä voin tehdä? En haluaisi erota seksin takia, mutta pelkään pettäväni häntä.
Tyttö 18v
Sofia: Poikaystäväsi penistä ei voi kasvattaa. Ainoa keino suurentaa sitä on mekaaninen peniksen jatke, joko seksikaupasta hankittuna tai itse muotoiltuna. Erilaiset tekopenikset saattaisivat myös olla hyödyllisiä sinun nautinnollesi. Miehen tärkeitä sukupuolielimiä ovat myös suu ja kädet - moni mies saa niiden avulla ihmeitä aikaan.
Jos kuitenkin kaipaat tavanomaista yhdyntää kookkaalla peniksellä, edessäsi on poikaystävän vaihto. Älä ryhdy pettämään häntä. Jos lopetat suhteen, voit yrittää säilyttää ystävyyden maailman ihanimpaan mieheen.
Mutta romanttisen suhteen katkaisemisen syyksi pitäisi keksiä jokin muu tekijä kuin penis. Vaikka ihmiset sanovat aina kaipaavansa rehellisiä kommentteja, joskus inhimillisyyden nimissä valkoiset valheet ovat parempi vaihtoehto. "
http://www.iltalehti.fi/sofiansohva/2010092012377842_ss.shtml
Liian pieni
5
197
Vastaukset
- naunou
"Mekaaninen peniksen jatke."
(naurua) seksikäs nainen nammmm
- naunou
Ulkona auringonpaisteessa saattaa tulla vielä nakkiin palovammoja, jos ei olla huolellisia ja suoriteta operaatiota puistojen varjoissa.
"Vaikka ihmiset sanovat aina kaipaavansa rehellisiä kommentteja, joskus inhimillisyyden nimissä valkoiset valheet ovat parempi vaihtoehto. "
eikö inhimillisempään olis jo heti synnytyksen jälkeen lopettaa poikavauvat joilla sattuu olemaan liian pieni?
jenkeissä oli vuosikymmeniä tapana et poikavauvan elin ku todettiin liian pieneksi niin lääkärit ehdotti sukupuolen vaihdosleikkausta aiheesta ollut joskus telkkarissakin.- 16
Sinulla on peniskompleksi, oikeesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt333004Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.431511Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö19961Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32939Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22918- 56914
Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37830Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36793Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173783- 48699
