mitä muuta tekemistä kun laittaa nailonia rungon ja korin väliin? Ohjaus? tankin kaula? jäähdyttinmen letkut? Neuvokaa että mistä saisi tilattua korikorotussarjan vm 07 hiluxiin... itte en löytänyt..
hilux 07 korinkorotus
4
3158
Vastaukset
- löytyy tuolta.
teinipissis.com
millä JÄRKEVÄSTI perustelet,että korinnosto kannattaa?
maavara ei ainakaan lisäänny.
isommat renkaat?
mitä järkeä on laittaa autoon ylisuuret renkaat?
kasva aikuiseksi!- ruanda
siksi ajattelin laittaa kun tollaset sunlaiset köyhät ääliöt tulee kateelliseks ja mä nauran tollasille ääliöille kun ajat ite sillä perusescortilla.. buahahahaaaaa!!!!!
- näin on päreet
ruanda kirjoitti:
siksi ajattelin laittaa kun tollaset sunlaiset köyhät ääliöt tulee kateelliseks ja mä nauran tollasille ääliöille kun ajat ite sillä perusescortilla.. buahahahaaaaa!!!!!
haet sellaisia pärekoriaineksia joilla saat korkeamman korin. Buaaahhaa.
- Ropalis
Rimpauta offivarusteeseen. Siellä ne on laittanu enemmänki noita korotussarjoja hilukseihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124707Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1754438Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1031853- 4031691
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331453Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3671162Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61159- 611030
- 721029
- 92968