www.uggbootssuomi.com - varoitus

sama joka poistettii

Sivusto vaikuttaa luotettavalta, mutta kun tilasin sieltä kengät tuli viikon päästä email, että sivuston kuriiripalvelu on ilmeisesti lähettänyt väärät kengät. Sivusto käski heti ottaa yhteyttä kun väärät kengät ovat saapuneet. Viime viikolla sitten tuli ilmoitus tullilta, että kengät ovat saapuneet tulliin. Kenkien tulli oli 17% hinnasta eli ei se tullimaksu olisi niin paha ollut, vaikka en ollut sitä aikaisemmin tajunnutkaan, mutta ei se mitään. Ongelma on siinä että en halua mennä lunastamaan tullilta kenkiä, jos ne ovat todennäköisesti väärät kengät. Lähetin sivuston emailiin spostin, että mitäs nyt tehdään. Ehdotin että en lunasta kenkiä ja ne lähetettäisiin takaisin lähettäjälle ja sitten sivusto lähettäisi minulle oikeat kengät. Perjantaina lähetin sähköpostin ja sen jälkeen lauantaina ja maanantaina toiset perään, mutta vastausta ei ole tullut..

Eli en suosittele. Ainiin, kengäthän piti maksaa Visalla samantien tilatessa. Hienoa, vähän ärsyttää.

5

815

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • eihän..

      ..sivua tarvitse kuin vilkaista niin näkee että ei tuo kovin luotettava ostopaikka voi olla. Aitoja siellä tuskin ainakaan myydään. Sivun tekstit on suoraan käännetty translatorilla. Vai muka uggbootsSUOMI..

      Toivottavasti saat edes rahasi takaisin..

      • %&/(

        Ei tarvi kovinkaan tarkka olla kun huomaa hauskoja yksityiskohtia. Yläpalkissa on vaihtoehtona "merenkulku ja seuranta" (navigation & tracking). Mitäs merenkululla on kenkien kanssa tekemistä?? ;-D


    • UGG

      hei,

      UGG Australia- sivujen counterfeit education ja siellä edelleen sivun oikeassa yläkulmassa oleva Counterfeit website look up -tarkistuskenttä ei tunne uggbootssuomi.com -sivustoa.

      Tämä tarkoittaa sitä, että UGG Australia ei toistaiseksi tunne organisaatiota eikä toimita sinne tavaraa.

      Kannattanee suhtautua lievää suuremmin epäilyin...

      • Liddiede

        Onneksi löysin tän keskustelun nimittäin meinasin tilata sieltä. mutta sen verran epäilyttävät sivut... http://www.designerstudiostore.com -nimiset sivut oli listattu uggin oikeilla sivuilla (uggbootsaustralia.com) listattu luotettaviin ja aitoja myyvien nettikauppojen joukkoon. taidan tilata sieltä neBailey Button Tripletit :-)


      • -"-
        Liddiede kirjoitti:

        Onneksi löysin tän keskustelun nimittäin meinasin tilata sieltä. mutta sen verran epäilyttävät sivut... http://www.designerstudiostore.com -nimiset sivut oli listattu uggin oikeilla sivuilla (uggbootsaustralia.com) listattu luotettaviin ja aitoja myyvien nettikauppojen joukkoon. taidan tilata sieltä neBailey Button Tripletit :-)

        siis tarkoitin uggaustralia.com :-D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka tai ketkä tappo eilen?

      Kenet ja miksi?
      Varkaus
      43
      2092
    2. Arvostele kaivattusi

      ulkonäköä, asteikolla 1-10. Perustelut myös 🧢
      Ikävä
      49
      846
    3. Mitä teet mies?

      Oletko jonkun naisen kanssa? 😞
      Ikävä
      85
      844
    4. Kuka varasti Sisun rahat

      Kun lukee Sisun pöytäkirjaa, niin kuka on se, joka on varastanut Sisun rahat?!
      Sysmä
      7
      721
    5. Miten sulla on niin kaunis

      Ääni. Sellainen rauhoittavan vangitseva, jolloin aika kuin hidastuu. Ihmettelen sua vielä aika paljon. Lähes joka aamu t
      Ikävä
      35
      701
    6. Mikä sai sinut ajattelemaan mies...

      Ettet riittäisi minulle?😔
      Ikävä
      64
      648
    7. Ajattelen sinua

      vain. Ihoasi vasten ihoani, huuliasi huulillani, sormiasi vartalollani... Olen katkera elämälle siitä että se antoi sinu
      Ikävä
      27
      610
    8. Miten murun juhannus meni

      ❤️🤗 Muistithan olla kiltisti 😁😘
      Ikävä
      43
      487
    9. Porukkaa ku pipoa

      Olipas iloinen yllätys kun kiertelin ja kaartekin autolla koko päivän pitkin ähtäriä joka paikassa väkeä, leirintäalueel
      Ähtäri
      28
      479
    10. Luulet olevasi pidetty

      Luulet olevasi pidetty ihminen ja tärkeä monille. Oikeasti et ole! Kukaan EI oikeasti sinua jeesaa, kun tarvitset olkap
      Ikävä
      78
      477
    Aihe