Olen 22-vuotias mies ja seurustelen 17-vuotiaan tytön kanssa. Tällä hetkellä asumme kumpikin tyttöystäväni äidin kämpässä.
En tiedä miksi, mutta olen alkanut himoita tyttöystäväni äitiä. Tilanne on mennyt jopa niin pitkälle, että vakoilen salaa, kun hän käy suihkussa tai vaihtaa vaatteitaan.
Tyttöystäväni eikä hänen äitinsä eivät tiedä tästä mitään, sillä en uskalla kertoa asiasta heille. Mitä tässä tilanteessa pitäisi tehdä ?
En tiedä miksi, mutta olen alkanut himoita tyttöystäväni äitiä. Tilanne on mennyt jopa niin pitkälle, että vakoilen salaa, kun hän käy suihkussa tai vaihtaa vaatteitaan.
Tyttöystäväni eikä hänen äitinsä eivät tiedä tästä mitään, sillä en uskalla kertoa asiasta heille. Mitä tässä tilanteessa pitäisi tehdä ?
Vastaukset 13
Vanhimmat
ehdottaisit kimulin mutsille, että mites ois pienet hötsyntötsyn lavmiitenderit. Suosittelen lämpimästi kokeilemaan!
ole Mies ja vonkaat vähän tussua äidiltä, hyvää se on vanhemmalla naisella
Kuten vanha sanonta kuuluu; vanhasta repusta ne parhaimmat eväät löytyy..
älä tee mitään, saatat menettää kaiken, ennenkaikkea pollasi
Jos tyttäreni poikaystävä edes silmäänsä räpsyttäisi minun suuntaani, lähtö tulisi meidän talosta sillä sekunnilla.
Sama homma,mutta toisin päin.Tytöystäväni äiti alkoi heti silmäpelin kun eka kertaa nähtiin.Sitten tuli kerran siivoamaan,kun tyttöystäväni oli opiskelemassa,pyllisteli oikein edessäni,oikein levitteli haaroja.Ja minä tietysti kävin kiinni,kun pistin käden sinne jalkoväliin niin se oli menoa.Hurjaa oli meno,hän ei ollut saanut milloinkaan suuseksiä,kun nuolin häntä,hän oli aivan transsissa.Meillä on jatkunut suhde salaisena,kyllä mullekkin sopii,saa nuorta ja vanhaa.Äidin ja tyttären välit pysyneet hyvänä,ihmettelen joskus että mitähän tapahtuisi jos saisivat tietää.
kun laittaa tytön miehen pettämään omaa tyttöä.Hyi ja hyi..et oo tosissas!!
Jonkinlainen mielisairaus on uskoakseni kyseessä. Hoitoon kannattaisi hakeutua ihan itsesi vuoksi. Ties vaikka kävisit väkivaltaiseksi muita kohtaan. Niin kauan kun vielä hallitset itseäsi ei ole hätää, mutta jos meno menee eläimelliseksi ja vaistojen varassa elämiseksi on parasta hakeutua hoitoon. Nykyajan psyykelääkkeet ovat kuitenkin aika turvallisia että niitä voi käyttää rauhassa. Tosin ei lääkkeitä yksin kannata käyttää, terapiastakin on apua.
pussit kerran Mansikkiin, niin tilanne helpottuu.
Kyllä se suostuu.
Jos äiti näyttää himokkaalta, niin nai ihmeessä hänen kanssaan. Ennen se kuului hyviin tapoihin. Kieltäytyminen tulkittiin ylenkatseeksi ja ylpeydeksi. -50 luvulta minulle jäi monia mieleenpainuvia muistoja saunasta ja heinäladosta nykyisen vaimoni äidin kanssa. Oli vaan hame ilman alushousuja ja ...
Taasko sä kirjoittelet näitä fantasioitasi?
paa tyttöystäväs äiti yllättämään ittes, kun sulla on ståndis päällä ilman vaatteita. Joku suihkuviritys käy. Näyttele ekaks, että oot hirveen hämilläs, mutta rohkaistu äkisti ja seiso vaan siinä tyttöystäväsi äitiä rohkeasti silmiin katsoen. Jos äiti reagoi hymyillen, oo sitten niin kuin ei äitiä olisikaan ja lähde kävelemään ståndis päällä ympäri asuntoa. Varmista, että äiti näkee sut. Jos reagoi positiivisesti, voit mennä äidin lähelle ja vetää käteen. Jos reagoi positiivisesti, voit käydä käsiksi.