Tämä on sitä nykypäivän maailman menoa parhaimmillaan. Julia Tukiainen on sekavassa tilassa ja joutuu maijan konttiin. Johanna yrittää auttaa siskoaan jotenkin ja ympärillä olevalla yleisöllä on hauskaa ainakin. Tätäkö se glamour elämä on?
http://www.youtube.com/watch?v=pI1FTh9JL50
Keskustelua videosta :D Onkohan tuossa ollut jokin tappelu, kun joku nainen sanoo lopussa: "mee sanomaa niille siitä lyömisestä"
http://www.youtube.com/watch?v=pI1FTh9JL50
Keskustelua videosta :D Onkohan tuossa ollut jokin tappelu, kun joku nainen sanoo lopussa: "mee sanomaa niille siitä lyömisestä"
Vastaukset 17
Vanhimmat
Mahtavaa materiaalia :D On kyllä nyt glamourmallit hädässä.
Joo näyttää yleisöllä olevan hauskaa oikein aplodeja satelee :D yllättävän selvän näköinen toi Jossu.
ei juamaluta nää suomen julkkikset on kyllä hienoja.
No on niitä hienojakin julkkiksia.
ja potkineen ja uhkailleen häntä sähkö-kidutuslaitteilla.
Vai ymmärtääkö edes nyt hävetä tekemisiään IHAN ITE!
noloa
Nolompaa on että jotkut vielä seuraavat ja lukevat näiden tekemisiä.
Hyh hyh häpeäisit edes.
Sopivaa kyytiä olisi tarjonnut rankkuri.
Ei hitto repesin tähän Jossun kommenttiin tossa ennen poliisien tuloa tapahtuneeseen videoon
Johanna huutaa: "Vitun ruma ämmä sä oot vaa kateellinen!"
:D:D Jooo o. Kanattaa kattoo toi toinenki video sain päivän naurut. Se linkki on tos poliisi videon alussa.
Sama juttu. täysrepeeminen.
Alkuperäiselle lähettäjälle: On siinä vissiin jonkinlaista tappelua ollut ja kai noi portsarit on sit tullu siihen väliin tai jotain
Kaikki yleisö varsinaisia sankareita. Tuostako te saatte sisällön elämäänne? Ei teilläkään hyvin mene, jos ei mene Tukiaisillakaan.
No niin tälläistä se meno on suomen yöelämässä yleensäkin.
tuon naisen takia meni ministerin vakanssi luulisi vi-------n. on meitä joka junaan!
Kumpi on tyhmempi Idiootti vai se joka seuraa Idioottia ?
Kyllä. Aivan oikein.
Sääälittävät Seiskan lukijat...
Ulkoministeri yrittää itse Johanna Tukiaista?
Ja tämä vielä kieltäytyy.
Kyllä ulkoministeri Ilkka Kanerva ja Johanna olisivat olleet edustava pari ulkomaan vierailuilla. Varsinkin Italiassa.