Ei anna lukea tullutta vastausta lähettämääni viestiin, yritin jopa maksaa, mutta ei hyväksynyt luottokorttiani.
Ihan huijarisivusto.
Ihan huijarisivusto.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olen myös tyytymätön palveluun.Kirjoittelin yhden miehen kanssa ja en kuitenkaan halunnut liittyä mukaan heti,,kaikki viestit katkaistiin,hän ei saanut minun vistejä enkä minä hänen..Olisin halunnut jatkaa viestittelyä....mut en tavoita enää häntä nimen perusteella..
Hei Juha satakunnasta merikaupungista,ota yhteyttä facebookkin sukunimi Koskela etunimen tiedät .olen helsinkiläishoitaja...muuta en voi tässä laittaa itseatäni..
En ole uskaltanut edes kokeilla. Mainoksia kuitenkin sataa silmille aina, kun näille sivuille saapuu. Toivon että löydät ystäväsi. Hyvää lauantai-iltaa.
HUIJAUS SIVUSTO VAROKAA. Lähettävät luottokorttilakuja vaikkei tolaa mitää. Ei voi selvittää kun eivät viitsi vastata reklamaatioihin. Pysykää kaukana.
Miten muka voivat lähettää luottokorttilaskuja ellet ole itse antanut sinne luottokorttisi tietoja? Olet vaan tyhmyyksissäsi mennyt tilaamaan kun et ole osannut poistua tilaussivulta. Pönttö.