suhde

Minä suomalainen naisen äiti puoliksi venäläinen onko siinä mitään pahaa?

Mukava ja luotettavan tuntuinen ihminen

Mitä porukat tykkäisi asiasta?
pappa kääntäisi kylkeä haudassa jos saisi tietää

ilkee tilanne
4240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mites sää Jouko oikein olet äidiksi tullut? Oletko käynyt korjauttamassa sukupuoltasi synnytyksen jälkeen?

Äänestä
  • sen pitäisi mennä "Minä suomalainen mies ja naisen äiti puoliksi venäläinen onko siinä mitään pahaa?

    Äänestä

  • jouko1991 kirjoitti:

    sen pitäisi mennä "Minä suomalainen mies ja naisen äiti puoliksi venäläinen onko siinä mitään pahaa?

    Eihän siinä mitään pahaa ole, jos on 1/4 venäläistä verta. Mitä mahtaa loppu 3/4 olla?

    Äänestä

  • kakskytviis kirjoitti:

    Eihän siinä mitään pahaa ole, jos on 1/4 venäläistä verta. Mitä mahtaa loppu 3/4 olla?

    suomalaista

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jouko1991 kirjoitti:

Minä suomalainen naisen äiti puoliksi venäläinen onko siinä mitään pahaa?

Mukava ja luotettavan tuntuinen ihminen

Mitä porukat tykkäisi asiasta?
pappa kääntäisi kylkeä haudassa jos saisi tietää

ilkee tilanne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu