vahauksen hinta kosmetologilla (noin)

elikkä kokeneemmat vois pistää hintoja tänne, itse en nyt ehdi soitteleen kosmetologeilla. olen kokeillut jo kaikki kaupan vahat, ja haluaisin tuskastuneena jo mennä kunnon vahaukseen. Puhun siis bikinirajasta ja sääristä.
1453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kävin viikko sitten Liisankadulla, HKI Ritva Anneli Kauneushoitolassa. Bikinirajan vahaus maksoi 18 euroa ja eikä sattunut ja iho ei ole ollut lainkaan ärtynyt tms. Koko vartalo: sääret, bikini, kainalot ja reidet taisi olla yht. 60 euroa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sanna kirjoitti:

elikkä kokeneemmat vois pistää hintoja tänne, itse en nyt ehdi soitteleen kosmetologeilla. olen kokeillut jo kaikki kaupan vahat, ja haluaisin tuskastuneena jo mennä kunnon vahaukseen. Puhun siis bikinirajasta ja sääristä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu