tilauksen palauttaminen Evansille

onko kokemusta?

Hei, oletteko kukaan palauttaneet evansilta tilaamianne tuotteita? Kuinka tapahtui käytännössä ja tuliko siitä itsellenne kuluja? Kiitos etukäteen.

1

532

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Evans-fani

      Olen tilannut paljon Evansilta enkä ole onneksi joutunut mitään palauttamaan, mutta heidän nettisivuiltaan löytyy ohjeet.

      Siellä pakkauksen sisällä on lappu jossa on palautusosoite.

      Ennen kuin lähetät paketin, sinun pitää kirjautua nettisivuille omilla tunnuksillasi ja valita kohta "Create return". Jokaisen palautettavan tuotteen kohdalle valitaan syy. Kun vahvistat lomakkeen, saat ns. Returns Authorisation Numberin. Tämä numero, samoin kuin nimesi ja osoitteesi, kirjoitetaan siihen lappuun, jossa on palautusosoite, ja lappu liimataan pakettiin.

      Ilman Return Authorisation Numberia Evans ei hyväksy palautusta. Tuon numeron saat vain jos paketin vastaanottamisesta on kulunut alle 14 päivää.

      Huom! Toisin kuin suomalaisesta postimyyntiliikkestä tilatessasi, kaikki palautukset Evansille ovat täysin omalla kustannuksellasi. Maksat siis täydet postimaksut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      92
      1816
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      85
      1272
    3. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      110
      1133
    4. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      76
      1017
    5. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      105
      919
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      848
    7. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      47
      761
    8. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      36
      752
    9. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      47
      701
    10. Minkälainen ääni mulla on mies

      Sinun mielestä?
      Ikävä
      33
      683
    Aihe