ihmiset jotka harrastaa yhen illan juttuja on kuvottavia. Varsinkin naiset.
Olette kuvottavia
Hyi.
251364
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
mitä kuvottavaa siin on jos on villi ja vapaa? ei mitään..
mä en tiennytkään että sä tunnet mut henkilökohtaisesti... Et kai sä vaan oo pannut mua? Kyllä mun kaverit musta tykkää ja moni mieskin, en mä ainakaan niiden mielestä ole kuvottava.
Ei ne miehet sinusta tykkää vaan sun pillusta
sulle, että en mäkään niistä miehistä tykkää, vaan siitä mitä niiden jalkojen välistä löytyy. En mä silti kuvottavaa miestä panisi. Joten tuskin miehetkään panee kuvottavia naisia?
Naisen logiikkaa parhaimmillaan, "jos en minä, niin ei varmasti mieskään". Newsflash: miesten ja naisten seksuaalisuus on erilaista. Miehet kyllä panevat mielellään myös naisia, joista eivät piittaa, joita pitävät kuvottavina tai halveksittavina. Pillu on pillu, kyllä sitä painaa, kun se kohdalle osuu.
parhaimmillaan... Täällä palstoillahan miehet kuorossa ilmoittaa, että läskejä, riipputissejä jne. naisia ei panna, ei seiso, yököttäviä otuksia. Ja nyt miehet sitten paneekin ketä vaan? Kyllä mä sen ymmärrän että yhden yön jutuissa naisista ei välitetä, en mäkään todellakaan välitä niistä miehistä.
jaaha ja taas yks ilman jäänyt raukka.........
Taisit saada pakit, vai?
naiset on muka pahempia ?
miehet on niin helvetin täkeitä panemisistaan...kuulkaas mites se suotavampaa on miehille kuin naisille....kyllä on kateellista sakkia...kai se jokaisen oma asia miten ja milloin panemisesa hoitaa...miehet menkääs peilin eteen...kyllä mä olen harrastanut yhden yön juttuja ja olen kyllä katsonut miellyttävän miehen......pano tulee sen jälkeen.....pelkkää kyrpää en ole hakenut.....huh...huh...teitä...tunteet esiin
Ihan yhtä lailla miehetkin ovat kuvottavia.
Mulla ainakin tulisi morkkis.
Melkein morkkis tulee jo, kun huomaa jonkun tutun tai vieraankin harrastavan yhden illan juttuja.
ihmetyttää, miksei yhdenyön juttuja harrastava henkilö etsi ketään tositarkoituksella. Sensijaan pökkii siellä täällä, saa tauteja huonossa tapauksessa ja "yllätyslapsia." Nämä ihmiset harvoin osaavat tyytyä yhteen, kun se ns. oikea löytyy. Ei kiitos sellaista omaksi kullaksi :-(
Mieltä!! Eikö näillä naisilla ole ollenkaan omanarvon tuntoa??? Hyi hitto että mua oksettaa tuollaiset "naiset"! Eikö heillä kannattas alkaa "ammattilaiseksi"? Silloinhan tuosta "harrastuksesta" sais palkkaakin???
Esimerkiksi henkilö on voinut erota pitkästä parisuhteesta eikä halua sitoutua. Kuka sen määrittää, että vain parisuhteessa oleva mies tai nainen saa harrastaa seksiä? Haloo, kyllä on ihmeen vanhakantaista ajattelua. Eikä siinä, että haluaa sänkyyn jonkun kanssa ole mitään pahaa. Jos kumpikin on vapaa ja toiminta tapahtuu yhteisymmärryksessä. Kyllä naista voi panettaa ihan samalla lailla kuin miestä - turha sitä on kauhistella. Ja kondomin käytöllä estetään ne sukupuolitaudit - ei siinä tarvitse jalkoja pistää ristiin :-)
Toiset vaan on seksuaalisempia kuin toiset. Itse olen sitä mieltä, että sanonta: "se näkyy naamasta kun lakkaa saamasta" pitää paikkaansa.
hyvää tekstiä peppi. oon just samaa mieltä ja näyttää olevan tällä sivulla paljon niintä ku on lakannu saamasta.....menkööt metsään ni ei tartte toisten panemisia vahtia.
>> Ja kondomin käytöllä estetään ne sukupuolitaudit - ei siinä tarvitse jalkoja pistää ristiin :-)
Riippuu mitä harrastaa ja miten harrstaa :
- http://keskustelu.suomi24.fi/listmessage/9313013/46769019
tavara kuluu, kun vakisuhteessa olevilla, jotka naivat joka viikko useammankin kerran:D
voi luoja lasketko te toisten naimisia....taidat olla itse jäänyt ilman voihan raukka....
tyhmyys näyttää tiivistyvän täälä. mutta onneks järkeviäkin ihmisiä löytyy..
jos joku uskovainen ny kertois että mikä siinä yhden yön jutussa on kuvottavaa?
seksi nyt sattuu oleen 1 mailman luonnollisimmista asioista, niin miks helevetissä sitä pitäis rajottaa
vai varsinkin naiset...no ollaan sitä siin tärkeitä...aina ollaan tasaarvosta puhumassa ja nyt maailman luonnollisin sekstailu harrastuskin annetaan miesten etuoikeudeksi....no ketä hittoa ne siellä sit oikeen panee.....HUHUUUUU?
Eipä taida olla! Nåimaan Suomalaiset!
http://www.mikseri.net/artists/?id=101176
miten niin etenkin naiset? vittu millä vuosisadalla sä elät.. ja muutenkin yhenillanjutut on ihan fine. jos haluu seksii ja ei oo vakituista, ja kunhan huolehtii ehkäisystä niin kaikki on hyvin.
Pahimmat yhdenillanjutun "harrastajat" ovat perheellisiä 30 naisia joilla on useampi lapsi!!!
sitten oikeastaan muille kuuluu, mitä perheelliset naiset harrastaa? Saahan miehetkin tehdä ihan mitä lystäävät...
Pitäshän sentään naisilla olla joku äly!!