miksi

ämmät ei osaa ajaa autoilla?

useimmat kolarit ovat ämmien aiheuttamia.
294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tajua että vilkku pannaan ensin, sitten vasta vaihdetaan kaistaa. Ei päinvastoin.

Uskomatonta mutta totta: ämmät eivät sittenkään aiheuta suurinta osaa kolareista. Ärsyttäviä ne kyllä ovat.

Äänestä

kyl ne useimmat hulluja ohituksia, ja läheltäpiti-tilanteita tekevät on kuiteski miehiä..
ja audilla :P

murprkl,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ex-monte kirjoitti:

ämmät ei osaa ajaa autoilla?

useimmat kolarit ovat ämmien aiheuttamia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu