Veljeni

matti penis on kuollut.

Hän oli viimeaikoina masentunut ja teki sen mistä oli usein puhunut: veti itsensä munista hirteen

Ajattelin ilmottaa suru-uutisen myös palstalaisille.
2112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

johdosta, tyhmä oli matti penis kun olisi vielä lääkkeillä toipunut juhlakuntoon. Yksi viagra ja se olisi ollut siinä.
Itselläni on takuu tappi kunnossa.

Äänestä

älä siis vaivu synkkyyteen vaan piä tattitanassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rauno penis kirjoitti:

matti penis on kuollut.

Hän oli viimeaikoina masentunut ja teki sen mistä oli usein puhunut: veti itsensä munista hirteen

Ajattelin ilmottaa suru-uutisen myös palstalaisille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu