750mg päivä-annos ja 10pv takana. Tuntuu toimivan =)Tai ei pelkästään tunnu, vaan pientä mutta selvää kehitystä tapahtuu.
Hyvin lieviä sivuvaikutuksia havaittavissa(muutama näppylä ja pieniä mielialaheilahduksia).
Hyvin lieviä sivuvaikutuksia havaittavissa(muutama näppylä ja pieniä mielialaheilahduksia).
Vastaukset 14
Vanhimmat
kun kaksi viikkoa on mennyt ota 1000 mg päivässä kuuden viikon ajan, sitten viikko pari laske annos 500 mg päivässä ja ala syömään ZMA:ta ja Tribulusta. Ja päälle jääkylmiä suihkuja niin pallit alkaa taas pelittää kypällä. Miten muuten sait kaman Suomeen ?
Tilasin jenkeistä. Tullipostinkautta tuli. Pakkasivat eri sisältömerkinnöillä purkin ;)
voitko kertoa tilasitko netistä.osoite?
internationalsupplements.com
vai meritse? Miten kauan kesti tulo? Maksoit visalla ja kaikki meni ihan ok vai ?
7pv ja visalla maksoin. Noudin sitten tullipostista(17%alv.+ n.3%tulli).
Todellisuuden taju hämärtyy?
Vai millaisia... ja eikös tuo ole joku estrogeeniblokkaaja tuo ainekin
Ostasin hormooneja entä moiseen paskaan tukkisin rahani, tulisi halvemmaksikin ja teho olisi 1000kertaa parempi.
monet tutut ovat hyötyneet androsta ja norandrosta että se siitä tehottomuudesta. Eivät ole kovinkaan vaarallisia ainakaan kohtuullisella käytöllä eli pallit skulaa kuurin aikana ja sen jälkeenkin, tukka pysyy ja mahdollinen akne häviää kuurin jälkeen. Vai "tuhat kertaa" tehokkaampia.,.. minkähän aineen olet löytänyt kun on noin tehokasta ;-)
nää et oikeesti tajua treenaamisesta mitään, ainakin mitä oon nuita sun koomenttejas ja vinnkejäs seurannu.Että lopeta tuo typerä kirjoittelus tälle palstalle kiitos.
kuten pakkislainen ja tuhannet muutkin ovat lisäkseni sitä mieltä että hauiskääntö suoralla tangolla on SE OIKEA hauisliike. Mutta tee sinä narukäsi mitä haluat.
hyvä liikehän se on muttei välttämätön paksun käden saavuttamiseksi ja mitä käteen tulee niin oon aika varma että käden paksuudessa jäät toiseksi.
tsekkaas niiden sivusto: ne vaan käyttää AST Sports Sciencen vanhaa etikettiä, tekstissä selvästi sanotaan että 100 mg / tabu. Varmistin kysymällä meilitse. Olet siis ottanut 3x 100 mg eli vain 300mg päivässä. Ja varmaan vain tabun kerrallaan?
Sitten sulla on ollut pelkkää lume-vaikutusta jos olet MUKA hyötynyt jotain kaman käytöstä. 4-androa pitää ottaa vähintään 250mg kerrallaan ettei maksa ehdi pilkkoa kaikkea palasiksi. Tosta 250 mg:sta saisit vajaat 40 mg teston esiastetta.
Nyt sun pitää ottaa ennen treeniä 3x100mg kerralla ja aina aamuisin sama. Välipäivinä riittää kun otat 3x100mg heti kun heräät.
Miten mieliala on heilahdellut?