raudat

Saapiko ykskätinen latvat käännettyä ylöspäin suoristusraudalla?? Taikkas mikä olis ykskätisen vehe hiusten muotoiluun. Vinkkejä ;)
1138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ite ainaski saan nopeesti ja helposti muotoiltua suoristusraudalla hiukset vaik mihin kuosiin yhel kädel vaikkakin joskus tulee pieniä hidasteita takahiusten kanssa mutta kyl neeki kuosiin menee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yxkätinen kirjoitti:

Saapiko ykskätinen latvat käännettyä ylöspäin suoristusraudalla?? Taikkas mikä olis ykskätisen vehe hiusten muotoiluun. Vinkkejä ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu