mikä pituiseksi näet ittesi?
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Oikea pituus minulle olisi 153 senttiä. Oon siis 12 senttiä liian pitkä.
noin 187 senttinen
Arvelisin että olet siinä 87 cm.. Ei ei, ehkä olet hieman pitempi. Noh, musaa kuunnellessasi siinä 175 maximissaan :D Paitsi että mäyräkoira voi olla aika pitkä koiraksi.
mennä miinuksen puolelle.
-
reipas 160.
....on se paha puoli että tippuu korkeammalta jos kaatuu.... =)
niin musiikki kantaa kauemmas :)
...varmaankin totta.... eli ensi kesänä raijjaan mökin katolle bändirojut.... =)
se oli marketin peilin mukaan suunnilleen 22cm. Hiukan kummastutti, mutta mikäs minä olen vastaankaan väittämään. Huomenna menen kyllä ihan toiseen marketiin, stana.
sanotaanko niin et omiin tarpeisiini tarpeeksi pitkä :)
Nyt vekka...saapi tanssia jos psyyke antaa periksi..
http://www.youtube.com/watch?v=z-GcPRGDo0c&feature=related
Olen 166,5 :(
fyysisestä pituudesta :)
167 aina oikeaksi pituudekseni joka paikkaan. Joku alemmuuskompleksi vissiin :-/
kokeisiin nimekseni rickhard :)
aina ilmoittaa psyykkinen nimensä ja pituutensa paikkaan kuin paikkaan. Mikä kukaan on väittämään, että se olis muka väärempi? Kai sen itse parhaiten tietää mikä on :D
ja sielun nimi harald
mun täytyy miettiä omiani. Mun toinen nimi on se, joka on minusta mun psyykkinen nimi.. Mutta sielun?? Sitä en tiiä :O