Hehee, saivat sovinistit ja naisenalistajat maistaa omaa lääkettään. Oli todella riemukasta katsoa uutiskuvaa, missä ameriikkalainen naissotilas poseerasi alastomien irakilaisvankien vieressä ja naureskeli heidän vehkeilleen. Ei varamsti paremmin pysty näitä naisensorjia nöyryyttämään. Saivat kerrankin tuta, miltä tuntuu olla vastakkaisen sukupuolen häpäisemä. Mahtoi tuntua raiskaukselta :)
Kiva, kiva, lisää näitä kuvia. Saavat miehet maistaa omaa lääkettään!
Kiva, kiva, lisää näitä kuvia. Saavat miehet maistaa omaa lääkettään!
Vastaukset 5
Vanhimmat
HEH!! Taas nainen osoitti tyhmyytensä/tietämättömyytensä. Ko.Kuvat on jo raportoitu manipuloiduiksi ja feikeiksi. Taas selvisi se että naiset eivät pidä itseään ajantasalla. Seuratkaa uutisia hyvät naiset!!!
Heh heh sinulle vaan typerä nainen :-)
ps.ja TAAS mies oli tietävämpi!
poikaystävänsä kanssa syytteeseen monenlaisesta, eli eivät olleet kuvat hoaxia. Ilman linnareissua tuskin selviää, Mutta näöhtiinhän tässä mitä feministit miehille haluavat tehdä, tuli aloituskirjoituksessa hyvin selville, ja myös kuvissa. Voisi jopa sanoa, että nainen on peto ihmiselle.
... ihminen iloitsee kidutus -kuvista (vaikka feikkejä olisivatkin). Saitko miljoona pientä?
Lisäksi tämä oli hyvä osoitus naisten korkeammasta henkisestä tasosta miehiin verrattuna. Vankilaa johtava kenraali oli muuten myös nainen. Mutta hän ei ollut paha vaan epäpätevä tai ylempiensä manipuloma pelinappula, koska omien kertomustensa mukaan hän ei ollut alaistensa puuhista perillä.
Osalla näistä vangeista on kenties vaimo ja lapsia - he ovat varmaan mielissään tapahtuneesta.
ihmisen irvikuva, toivoisin että olisit joskus itse uhrina vastaavanlaisessa tilanteessa.