Onhan nyt ehdottomasti niin, että tyylillisesti tämä mekko on täysin käyttökelvoton lähes kaikissa mahdollisissa tilaisuuksissa:
http://www.aijaa.com/v.php?i=6925760.jpg
Eikä asiaa lainkaan auta se että sen alla käytetään näitä standardi-ilmeistyksiä, vaikka ovatkin punaiset:
http://www.aijaa.com/v.php?i=6925761.jpg
(tässä vaan salaa kyselen kun tuo tyylitajuton tiskaa)
(ärsyttävä ettei tällaisista peruskysymyksistä voi päästä yksimielisyyteen, vaan menee jankkaukseksi ja inttämiseksi)
Tyyli GALLUP
28
295
Vastaukset 28
- sfsx xv
kyllä ihan kivasti toi. Mut sun sukupuoli ei vieläkään selvinny :(
- vihainenmuttatyylikä
voidaan me tehdä niinkin että hän käyttää, tosin silloin se ei yllä edes napapaidaksi
Olen kanssasi samaa mieltä, ettei linkittämissäsi kuvissa tyyli juuri loistanut. Mutta tyylittömyyshän ei kuitenkaan ole rikos, joten kukin tavallaan. Sitä paitsi tyylikkyys korostuu tyylittömässä ympäristössä, joten sehän on oikeastaan vain positiivista. ;-)
- noh !111!!
saako kysyä että mikä ko kuteessa on vikana !11!1!11
noh !111!! kirjoitti:
saako kysyä että mikä ko kuteessa on vikana !11!1!11
Mekon kangas ei ollut mieleeni, vaikka helman pituus olikin. Enkä pidä punaisista pitsialusvaatteista. Jotkut pitävät niitä pornoina, minä lähinnä jouluisina.
- tyylilisko
Ratikkakuski kirjoitti:
Mekon kangas ei ollut mieleeni, vaikka helman pituus olikin. Enkä pidä punaisista pitsialusvaatteista. Jotkut pitävät niitä pornoina, minä lähinnä jouluisina.
myönnän että siinä on lievää kanamaisuutta (chickenish) mutta se onkin venäjältä 11!1!11 yritä käsittää
ja ne alushousut on ihan poikkeus eikä ne näy mekon alta yhtään !11!1! ainoat punaiset koko vaatekomerossa ihan totta
ja rintuuksissa on hieno rusetti, oletko nyt ihan varma että mekko ei käy?
- suomilisko
kolmas ääni, koska tilanne on 1-1
Jos selkeää mielipidettä asiaan ei saada, menen alasti.- suomilisko
Ratikkakuski kirjoitti:
Sitä odotellessa... ;-)
asti kun jo pidetätettäisiin, se on totta.
Onneksi ei tarvitse lähteä alasti viuhtomaan, kun äänestys päättyi mekon hyväksi. Ratkaisevan äänen antoi kirpela.
Hävisit. Kuten Buddykin. suomilisko kirjoitti:
asti kun jo pidetätettäisiin, se on totta.
Onneksi ei tarvitse lähteä alasti viuhtomaan, kun äänestys päättyi mekon hyväksi. Ratkaisevan äänen antoi kirpela.
Hävisit. Kuten Buddykin.Todella masentavaa... :-(
- kirpela
menettelee, mutta noi alkkarit on karseet. Puuttuu vaan valkoiset tennarit...
- suomilisko
ei liity asiaan mitenkään, se on pelkkä pilakuva joka on linkitetty ihan turhaan. Alkkarit ei näy asun alta.
Mutta kolttu menettelee, eli äänet ovat 2-1 mekon hyväksi. Äänestys voidaan sulkea. Kiitos kaikille vastanneille. - ja
Cinnamon.Girl kirjoitti:
joulunpunainen on Se Väri, joka toimii vaan pukille ja huoralle...
miehet haluaa...
ja kirjoitti:
miehet haluaa...
Kerro toki kokemuksistasi lisää, meille kaikille : )
(pelkkänä korvana)Cinnamon.Girl kirjoitti:
joulunpunainen on Se Väri, joka toimii vaan pukille ja huoralle...
vaikka ilman.
- eiku,
Cinnamon.Girl kirjoitti:
Kerro toki kokemuksistasi lisää, meille kaikille : )
(pelkkänä korvana)mä en voi käyttää tuollaisia sanoja. Miehet ei halaja pukkia vaan...
eiku, kirjoitti:
mä en voi käyttää tuollaisia sanoja. Miehet ei halaja pukkia vaan...
Villiä mielikuvitusta sitten vain kehiin : )
ehdottoman hyvärunkoinen nainen kyseessä.
- Luonnollisesti,
eihän buddy muunlaista tarkkailisikaan, saati kuvailisi ja ajattelisi ja jankkaisi.
- tuosta
tulikin mieleen.
Verhoiltuna mustaan kaarnaan. tuosta kirjoitti:
tulikin mieleen.
Verhoiltuna mustaan kaarnaan.pidän rouheasta, halkeilevasta, harmaan ja ruskean ilta-auringossa kylpevästä punakyljestä.
ei voi sanoa mitään, kun ei selvinnyt hiusten eikä silmien väriä.
Kiitos kuitenkin, etä avasit vaatekaappiasi. Mistä muuten sait tuon naarmun reiteesi?- frost-free
missä näimme tyyliä? Mitä "tyyliä" kuvittelet edustavasi?
- suomilisko
kysytään tyyliasioita siinä vaiheessa, kun osaat selittää asiasi selkesti ilman kamalaa sähellystä.
Eikä tässä tyylikästä niinkään haeta, vaan kivaa mekkoa.
- sessamine
Tiedän tämän tiskaamattakin.
Ihan käyttökelpoinen johonkin asiaan.. ainakin minusta :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a5261058- 60691
- 53594
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o160593Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä166568Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.244562Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.84542Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20476Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta98469Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht187460
