Kysymys

Miksi tällä palstalla ollaan niin kovin agressiivisia...? Ihan vilpittömästi kysyn. Itse vältän sekä turhia hiilareita että kovaa rasvaa.
294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ole pelkästään uskonnollinen aate vaan se voi mainiosti ulottaa myös ruoka-asioihin. Jos johtajana on henkilö joka kirjoissaan kehoittaa ampumaan muun näkökannan edustajia niin mitäpä muuta voi odottaa opetuslapsiltaankaan.

Äänestä
  • oletko kuullut:älä varasta

    oletko kuullut:älä sano väärää todistusta lähimmäisestäsi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miksioimiksi kirjoitti:

Miksi tällä palstalla ollaan niin kovin agressiivisia...? Ihan vilpittömästi kysyn. Itse vältän sekä turhia hiilareita että kovaa rasvaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu