auttakaa! >:

eli siis voisko joku kertoo joitaki "emo/rock" tyylisii vaatekauppoi hesast?

KIITOS ^________^
1267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

rock ei ole pukeutumisesta kiinni. ei ole semmoista käsitettä kuin rock-tyyli. se, että onko "rock" riippuu ihan muista asioista kuin pukeutumisesta. ellei bändipaitoja lasketa, niillä tietysti voi tuoda esille minkä tyylin musaa diggailee. esim. hellsinkirockshop on hyvä paikka hankkia rock/metalli paitoja.

emosta en tiedä mitään enkä haluakaan tietää. se on teinimuoti-ilmiö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vitunsäälittävä kirjoitti:

eli siis voisko joku kertoo joitaki "emo/rock" tyylisii vaatekauppoi hesast?

KIITOS ^________^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu