koko illan oon laittanu musaa uuteen touchiin jonka ostin tänään ainakin 2000 biisii...
sit ku etin niitä podista, ni siel on vaan 50biisii.. etin ja etin en löydä mistää. kiinnitän sen uudestaan koneeseen ja siirrän vaan yhen biisn ni koko podissa ei ole ku se yks vitun biisi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
auttakaa mua :o
vituttAA :(
3
316
Vastaukset
- 1stMacFinn
On kova sana kun lukee käyttöohjeet siitä Touchista. Tee vaikka siihen iTunesiin soittolista, johon lisäät haluamasi biisit ja sitten kun Touch on koneessa kiinni, siinä iTunesin vasemmassa reunassa on Laitteet-kohta, siitä valitset sen Touchin, Musiikki välilehdeltä sen tekemäsi soittolistan ja synkkaa. Nyt on koko soittolistan sisältö Touchissa. Kun pistät yhden biisin lisää, lisäät sen sille soittolistalle ja synkkaa.
- RosenBaum--
no niin mä teenkin mut aina se poistaa ne vanhat... mutta siis teenkö mä sen soittolistan ensin itunesiin ja siit sitten lisään sen soittimeen?
- 1stMacFinn
RosenBaum-- kirjoitti:
no niin mä teenkin mut aina se poistaa ne vanhat... mutta siis teenkö mä sen soittolistan ensin itunesiin ja siit sitten lisään sen soittimeen?
Jos sun soittolistassasi on vain yksi biisi ja sen synkkaat Touchiin, tottakai ne muut poistetaan, sinähän silloin väität haluavasi sinne vain sen yhden.
Jos sulla on enemmän musiikkia kuin mitä siihen iPodiin mahtuu, soittolista on paras vaihtoehto. Ja kyllä iTunes osaa arpoa sun musiikistasi millä iPod täytetään. Tai kenties ruksaat sen Hallinnoi käsin ja teet kaiken käsin.
Minä käytän montaakin soittolistaa, sillä keinoin saan nopeasti valittua paljon musiikkia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää2062041puukkotappelu-keskella-tieta
https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo241687Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.561375Missä Martina miehineen?
Onko tämä v. 2009 Turhin julkkis unohdettu nyt vallan? Mistä nyt tulee rahaa, kun ketään ei kiinnosta? Tähänkö päättyi M2261328- 511171
- 61972
Suurimman myrskyilyn jälkeen
vakiintuu tyynenpi tunne. Entistä vakaampi, entistä varmempi. Aina vaikealla hetkellä auttaa, kun ajattelen sinua. Minul40946- 61933
Skandaali on persujen vaaliromahdus, ei jonkun metsän kaataminen
Huvittaa kuinka persut yrittävät saada heidän omasta skandaalistaan huomion aivan toisaalle. Persut ovat huonoja häviäm307933Miten pääsisin vielä tutustumaan sinuun?
Tekisi mieli etsiä sinut facebookista ja laittaa viestiä, se vaan olisi vähän noloa mutta silti haluaisin kokeilla. Siel34869