vituttAA :(

rosenbaum-

koko illan oon laittanu musaa uuteen touchiin jonka ostin tänään ainakin 2000 biisii...
sit ku etin niitä podista, ni siel on vaan 50biisii.. etin ja etin en löydä mistää. kiinnitän sen uudestaan koneeseen ja siirrän vaan yhen biisn ni koko podissa ei ole ku se yks vitun biisi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

auttakaa mua :o

3

327

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 1stMacFinn

      On kova sana kun lukee käyttöohjeet siitä Touchista. Tee vaikka siihen iTunesiin soittolista, johon lisäät haluamasi biisit ja sitten kun Touch on koneessa kiinni, siinä iTunesin vasemmassa reunassa on Laitteet-kohta, siitä valitset sen Touchin, Musiikki välilehdeltä sen tekemäsi soittolistan ja synkkaa. Nyt on koko soittolistan sisältö Touchissa. Kun pistät yhden biisin lisää, lisäät sen sille soittolistalle ja synkkaa.

      • RosenBaum--

        no niin mä teenkin mut aina se poistaa ne vanhat... mutta siis teenkö mä sen soittolistan ensin itunesiin ja siit sitten lisään sen soittimeen?


      • 1stMacFinn
        RosenBaum-- kirjoitti:

        no niin mä teenkin mut aina se poistaa ne vanhat... mutta siis teenkö mä sen soittolistan ensin itunesiin ja siit sitten lisään sen soittimeen?

        Jos sun soittolistassasi on vain yksi biisi ja sen synkkaat Touchiin, tottakai ne muut poistetaan, sinähän silloin väität haluavasi sinne vain sen yhden.

        Jos sulla on enemmän musiikkia kuin mitä siihen iPodiin mahtuu, soittolista on paras vaihtoehto. Ja kyllä iTunes osaa arpoa sun musiikistasi millä iPod täytetään. Tai kenties ruksaat sen Hallinnoi käsin ja teet kaiken käsin.

        Minä käytän montaakin soittolistaa, sillä keinoin saan nopeasti valittua paljon musiikkia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      84
      3432
    2. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      25
      2023
    3. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      194
      1931
    4. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      342
      1319
    5. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      85
      1299
    6. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      89
      1137
    7. Varoitus kyläläisille Suomussalmella

      Paikkakunnalla on ilmennyt huolestuttavaa toimintaa jossa kaksi aikuista miestä ( Dimitri ja Teemu ) on syyllistynyt nuo
      Suomussalmi
      12
      935
    8. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      82
      933
    9. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      23
      855
    10. Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen

      Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha
      Ikävä
      61
      790
    Aihe