Blondi

Millähän marketti värillä vois koittaa saada yhtä puhtaan vaaleat hiukset kun laulaja Jipulla ???
On jo valmiiksi vaalea tukka...
5307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Uudet Nutrisse Truly Blonde värit vois olla hyviä...ehkä tuhkanvaalea kulta...

Äänestä

Live xxl color sarjasta ainaki löytyy tosi vaaleita, vaalentaa hyvin, kokemusta löytyy (:

Äänestä
  • Okei, jollain liven platina ja icella joskus värjänny, mut tuli keltaset...

    Äänestä



Kommentoi aloitusta


blondia... kirjoitti:

Millähän marketti värillä vois koittaa saada yhtä puhtaan vaaleat hiukset kun laulaja Jipulla ???
On jo valmiiksi vaalea tukka...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu