Nyt ollaan oltu 3kk naimisissa ja hyvin menee! :-D
Miksi tällä palstalla on pelkkää rutinaa?
Miksi tällä palstalla on pelkkää rutinaa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Sen vuoksi, koska monet ovat olleet naimisissa pidempään kuin 3 kk.. :-D
Me olemme olleet 8 vuotta yhdessä, josta 6 vuotta naimisissa. Kaksi lapstakin on syntynyt ja kaikki on molempien mielestä mainiosti. Elämä ei voisi olla paremmin.
Suomi24 on amislaisten leikkikenttä. Amiksilla menee aina huonosti ja kaikki on muiden syytä. Sen ne ovat AY-liikkeeltä oppinet. Sitä kitinää ei tarvitse ottaa vakavasti. Niin on ollut aina ja tulee aina olemaan. Työläinen on työläinen, eikä koskaan positiiviseksi muutu.
"Me olemme olleet 8 vuotta yhdessä, josta 6 vuotta naimisissa. Kaksi lapstakin on syntynyt ja kaikki on molempien mielestä mainiosti. Elämä ei voisi olla paremmin."
Ehkä. Parempi kuitenkin vain puhua omasta puolestaan. Et voi millään varmasti tietää puolisosi oikeita tuntemuksia.
"Suomi24 on amislaisten leikkikenttä. Amiksilla menee aina huonosti ja kaikki on muiden syytä. Sen ne ovat AY-liikkeeltä oppinet. Sitä kitinää ei tarvitse ottaa vakavasti. Niin on ollut aina ja tulee aina olemaan. Työläinen on työläinen, eikä koskaan positiiviseksi muutu."
Ei voi kuin ihmetellä, missä sinäkin olet koulusi käynyt.