Obviously for men?

Kalukassi82

4

1838

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Obviously answer

      Obviouslyt ovat aika napakasti istuvia ja etumus (kuten kuvastakin huomaa) on muotoiltu hieman nostattamaan paikkoja, eli eivät litistä vaan istuvat suht mukavasti päällä.

      Sanoisin, että sama koko käy paitsi jos olet kovin leveävyötäröinen niin voit joutua menemään yhtä kokoa suurempaan. Kokeilemalla selviää.

    • Giguli88990

      Tulipa hommattua Obviouslyn tangat. Erittäin hyvä tuote. Materiaali on kevyttä ja mukava. Black Horsella on hieman samantyyppistä saatavilla, mutta ei hengitä niin hyvin.

      Koon puolesta ainakin itselle L on sopiva, kuten muillakin merkeillä.

      Pallit ja penis ovat kivasti omalla "osastolla" ja tällä valmistajalla toteutus on onnistunut ja toimiva. Jos tulee erektio, niin ei ala ahdistaa vaan materiaali on joustavaa joten pieni pullistelu ei haittaa :)

      Tulen varmasti hankkimaan tältä valmistajalta lisää tuotteita. Nyt ostin Deadgoodundies.com osoitteesta ja perillä olivat noin viikossa. Harmi vaan, että hinta on hieman korkeahko ainakin omasta mielestä, mutta toisaalta tuote on hyvä. Onkohan myyjiä lähenpänä?

    • Ergowear

      Tilasin Deadgoodundiesista sekä Obviouslyn että Ergowearin boksereita. Obviouslyt ovat todella kevyttä ja miellyttävää kangasta, Ergowearit normaalimpaa laatua. Molemmat ovat normaalikokoisia ja istuvat todella hyvin jalkaan, molemmissa on pussi värkeille, eikä tarvi säätää kesken kaiken :)

      DGU:ssa on usein 10% alennus koko valikoimasta, ja yli 100 punnan (noin 130 euroa) tilaukset tulevat ilman postikuluja, viimeksi alle viikossa.

    • Anonyymi

      Aivan mahtavia alushousuja miehille, vaimo ainakin tykkää ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      11
      2754
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      109
      2580
    3. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      178
      2442
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      157
      2080
    5. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      124
      1654
    6. Kristityt kastoiva alunperin upottamalla - upotuskaste annettiin vain uskoon tulleille aikuisille

      Raamatussa on käännösvirhe. Kaste tulisi olla upottaa veteen, jota kreikan sana baptizo tarkoittaa. Aluseurakunta kast
      Kaste
      458
      1109
    7. Nyt mä vihaan sua kyllä

      Jos sä oot oikeasti tämä takana! En ois ikinä susta uskonut! 😠☹️
      Ikävä
      84
      868
    8. Mitä tekisit ensimmäiseksi??

      Jos hänet näkisit kahden kesken!!
      Ikävä
      45
      787
    9. Kievarin pöydät

      Minkä helvetin takia kievarissa on laitettu pöytä laulajan taakse. Siellä huutavat nuoret niin että et omaa ääntäsi kuul
      Suomussalmi
      15
      732
    10. Muslimiyhteisö jyrähti - Kova vaatimus Orpolle ILtalehti

      Eiköhän se ala olla aika pistää stoppi noille muslimien vaatimuksille Suomessa ? Ei Suomessa ole pakko oll
      Maailman menoa
      151
      723
    Aihe