Saamarin huijari

kaikki naiset jonossa...
J mies ,,, idiootti
5662
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

entäs sitten? riippuu oletko jonon etu vaiko takapäässä

Äänestä
  • niin huitaisisin laukulla
    ,rontti
    vai jonossa
    minä kun en jonoon mene...
    pippuri oon,,,

    Äänestä

Taidat kusettaa...........

Äänestä

ennenkuin menet jonoon!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Ihan hyvä jos selkesi, tiedät kyllä mitä teet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


olet huijari kirjoitti:

kaikki naiset jonossa...
J mies ,,, idiootti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu