edustaja on sinusta hyvännäköinen? Voit linkittää kuvia. Millainen on tyyli, jota ihailet omassa sukupuolessasi?
Millainen oman sukupuolesi
JAMESjames
48951
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 48
Vanhimmat
Lihaksikas "tyyli"
http://www.damonchernavsky.com/Pictures/Pictures_Of_Celebrities/Arnold_Schwarzenegger/arnold-schwarzenegger-clone-movie.jpg
http://tinyurl.com/3yv87be ___?
kolme tyyppiä, joista kaksi fiktiota
1. Morgan Kane http://i90.photobucket.com/albums/k245/Morgan_kane/MorganKane.jpg
2. Morfeus http://2.bp.blogspot.com/_0AyNA9sRlIs/TID6EytgvhI/AAAAAAAAJeI/oKuJtwmxk6Q/s1600/sandman-morpheus.jpg
3. Clint Eastwood http://www.dvdnet.fi/catalog/images/Vain muutaman dollarin tahden.gif
vähän rujon olonen, kuivakkaankälpeä, äijämäisyydellä ladattu.
Keith Richards: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:g8c-mL36K_UqUM:http://www.top40db.net/images/Artists/K/Keith Richards.JPG&t=1
http://www.aijaa.com/v.php?i=7158136.jpg
Nuoresta naisesta sanon Kiira Korpi on todella kaunis nuori nainen, siinä on sopivasti puhtautta ja aistillisuutta tarvittaessa.
http://www.savonsanomat.fi/multimedia/dynamic/00159/Korpi1a_159788a1.jpg
Ja vanhemmista on tuo Irina Björklund se on hyvin persoonallisen kaunis nainen.
http://www.sukol.fi/files/18/textsize/haastattelu_irina_iso.jpg
Ja myös on Vanessa Kurri hyvin kaunis nainen.
http://static.iltalehti.fi/viihde/vanessaSSP_vi.jpg
todella kauniskasvoinen
Siinä on Nastanjaa hyvin paljon.
http://2.bp.blogspot.com/_Rf9S3GkkeyI/Sp7M0jYP1GI/AAAAAAAAUQY/4mXQ-t6BbgY/s400/nastassja kinski. 002.jpg
vau
hämmentävää tuo yhdennäköisyys! En ole koskaan tullut ajatelleeksi.
zombien näköinen, samoin aiempi vanessasi näytti typerältä.
vanhan ajan naisnäyttelijät Sophie Lorenista Anna Magnaniin on jotenkin viehättäviä. Monica Bellucci nykynäyttelijöistä.
Tyylistä: Oon aina ihaillut vanhempien rouvien Maarit Hurmerinnan ja Aija Puurtisen tyyliä. Sellaseen kun kykenis itekin vanhoilla päivillä:
http://static.iltalehti.fi/muoti/stailaaja_hurme3SL_st.jpg
Tuossa lähinnä toi viimeinen kuva, koska en ite ole hameihmisiä..
http://www.kanneltalo.fi/instancedata/prime_product_intranet/helsinki/generated/resized_EventPic_84242.jpg
muassa Karita Tuomola sekä Shania Twain ovat mun silmään kauniita naisia sanan varsinaisessa merkityksessä. :) Onpa myös Zhanna Friskekin kaunis tavallaan...Turusen Tarja yms yms..erilaista kauneutta on niin valtavan paljon. Mikä piirre kessäkin on mun silmään kaunista. Enpä ole montaa rumaa ihmistä nähnyt josta en löytäisi ainuttakaan kaunista piirrettä. Hemmetin vaikeeta olla näkemättä jotain. Edellämainitut nyt Karita ja Shania erityisen kauniita mun silmään.
on se kyllä kaunis ihminen :) Ja niin on kappalekkin :')
http://www.youtube.com/watch?v=S88Wit5bNdY&feature=BF&list=TL7tmKNVo_A2k&index=8
On se Shania kyllä kaunis, ajattelin kanssa sitä Tuomolaa, uskon että se nainen on sellainen joka kaunistuu iän myötä vaan enempi.
on häkellyttävän kauniita.. :) Taruolentoja lähestulkoon kauneudellaan.
Jaa, a - noooh sanotaan vaikka: Keanu Reeves
http://sherryndaniel.files.wordpress.com/2010/02/keanu-reeves.jpg
Mun on tunnustettava että mulla on vakava mancrush Julian Assangeen.
johnny winterin näköne
Mun mielestä ennemminkin kaljurotan ja anorektikko-Dolph Lundgrenin välimuodolta mutta moisiin pikkuseikkoihin ei tule kiinnitettyä huomiota kun sankaruus valaisee henkilön ;-)
...ehkä tämä kameleontti
http://www.google.fi/images?hl=fi&client=firefox-a&rls=org.mozilla:fi:official&q=russel crowe&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=Utr_TIKwAYOq8QP8yNGMCw&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CEsQsAQwAw&biw=1366&bih=547
parhaimmillaan! uijuiiiiii http://cinema.theiapolis.com/movie-2RN8/master-and-commander-the-far-side-of-the-world/gallery/master-and-commander-the-far-side-of-the-1002079.html
hento, itämaisen oloinen, siro, goottimainen...
En nyt jaksa kuvaa kaivella.
Ai säkin diggaat sarjakuvasankaritar Nemistä. Mä kans! :D
en tiä mitään,mut tiän mikä ois nättiä. En vaan ollu paikalla kun sitä lahjaa Luoja jakoi.
Voisin antaa muuten, mut oon väärä mies.
http://blogi.egmontkustannus.fi/wp-content/uploads/2009/12/nemi-sarjakuva-myrskyn-silma.jpeg
Tossa.
Tyttö joka syöttää Cthulhulle koirankeksejä ei voi olla huono valinta :D
kun kirpela poraa ulkonäöstään, vaikka siinä ei ole mitään vikaa. Se on vähän liiankin namu. :) Eli epäonnistunut kiukutteluyritys häneltä.
No jos se itte näkee peilissä rumiluksen niin mun mielestä siihen mielipiteeseen on oikeus.
Ja se antaa rajattomat mahdollisuudet yllättää nainen sillä että mies kuitenkin on tyytyväinen. Joten miks pärstäkerroin-huonoitsetuntoisuutta edes kannattaisi korjata etenkään jos se on liian vaikeaa? Ennemminkin kannattaa taktikoida ja sanoa ettei sillä ole niin suurta väliä ja polkea itselleen kelpoisaa naista kuin tulpatonta mopoa ja antaa sen palvella omia haluja eikä suinkaan alkaa leikkimään mitään esteettisen itsetunnon palauttajaa väkisin.
Silleen kaikki on varsin tyytyväisiä loppujen lopuksi. Mitä välii sille naiselle on onks se omasta mielestään ruma jos sillä on mies joka selvästikin rakastaa sitä eikä koe tarvetta muuttaa sitä pärstäkertointa mihinkään?
Näetkö pointin? Kumpikaan ei häviä jos sä pidät naista kauniina ja nainen pitää itseään rumiluksena mutta konkretia toimii? Ei tarvi olla kuin hyvä mies. Jos siitä pärstästä tekee maailman tärkeimmän asian niin sehän saa naisen jolla ei ole lärvi-itsetuntoa kokemaan itsensä aina puutteelliseksi.
naisen huomio pois omasta ulkonäöstään, jos tämä ei ole siihen tyytyväinen? Mut entäpä, jos nainen ratkaisee homman kirpelatyyliin suoralla jatkolla avauskommentista: *kun ei kipinöi, niin ei kipinöi*? :D
Kannattaisko vaikka kuunnella?
Siis se kipinöinti-juttu oli vastaus siihen, että jos sanot, ettei sillä ulkonäöllä ole niin väliä, niin sulle todetaan, että sulla ei kipinöi sille, kenelle kommentin sanot.
Angelina Jolie ja useammat brunette-Bondtytöt.
http://www.fanpix.net/picture-gallery/izabella-scorupco-picture-15002323.htm
siis :)
aika paljon!
*narsisti*
kertonu olevas pavel buren näkönen? Muistanks mä oikein.
Juu, vedin sitä juttua joskus tosi pitkän aikaa sitten. No, on varmaan samaa näköö hieman kyllä, mut en nyt ihan kuitenkaan. Onhan nuo linkitelleet tänne sen yhden hemmon kuvaa, joka näyttää multa.
*Burella on paksummat posket* :D
*puhumme juuri suosikkiaiheestani, eli ulkonäöstäni*
Pattinson se vamppyyri :)
*pitkät kulmahampaat*
*nainen hermoraunioksi hetkessä*
nojuu itte hankkisin jo jeesusteippiä suun tukkeeksi :D
rulla, mut se on sitä varten, ettei toinen ala kirkuun, kun aukasen suuni. :)
herttinen sentään...kait se käy laastaristakin? Ihmissusi on muutes vamppyyrin pahin vastus hopean jälkeen :) *vasta katsonut tuoreimman elokuvan Bellan ja Edwardin edesottamuksista* Ja nyt meen nukkuun öitä!
Ei laastaria tarvis, kun imen kuiviin!
Öitä! xP
elokuvassa Edward ei ime Bellaa kuivaksi, mutta riitelee Jacobin (se ihmissusi, on muutes söpö inkkari poika) kanssa Bellasta. *jäi miettii elokuvaa* ZzzZ
Bella ja Bluenightsatin alkaa molemmat B:lla. *menee todella miettelijääksi*
Täytyy nähdä se elokuva kyllä nyt. zZZz
*näkee unta Bellasta, vamppyyrista ja ihmissudesta*
Halle Berry on seksikäs ja hyvät tissit!
kans Hallesta.