kulmat

Osaisiko joku vinkata sopivan sävyisen kulmakynän punapäälle?
3208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä käytä Rimmelin jotain kulmakynää, joka on aavistuksen punertava, olisiko ollut Hazel nimeltään?

Äänestä
  • Jos sulla on räikeen punaset niin ehkä joku hiukan punertava, jos sul on vähän tummempi punainen niinku minul, nii ruskeeta mie ainaki käytän. *Sun pitää testailla eri värejä ja kattoo mikä näyttää parhaimmalta.

    Äänestä

  • Nooh.. kirjoitti:

    Jos sulla on räikeen punaset niin ehkä joku hiukan punertava, jos sul on vähän tummempi punainen niinku minul, nii ruskeeta mie ainaki käytän. *Sun pitää testailla eri värejä ja kattoo mikä näyttää parhaimmalta.

    Lumenen kulmaGEELI, luonnollisen rusehtava ja pitää kulmakarvat ojennuksessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pöllö1 kirjoitti:

Osaisiko joku vinkata sopivan sävyisen kulmakynän punapäälle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu