Basisti! XIII -bändi Stadista etsii SINUA! Omaat vahvan asenteen, etkä ole ensimmäistä kertaa näissä hommissa. XIII runttaa metallia mallia Pantera-Slayer ja mitä näitä nyt on. Homma rokkaa, keikka lähestyy, ota rohkeasti yhteyttä! Treenis Iso-Roballa stadissa. Basso on sinulle lyömäsoitin.
yhteydenotot tai meilitse joko
[email protected] tai [email protected]
Basistit!
zakkhare
1
491
Vastaukset
- retg
vaikka tää ei asiaan liity, mut keksikää parempi nimi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39887
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.53807Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764