oikea safka tosi tärkeä juttu

nyt sen huomaa kun on treeniä takana että se oikea safka on poikaa. Turha vähä ravinteinen ruoka ei lihaksia kasvata vaikka treenaisi kuinka kovasti

Hiilareita kohtuudella. Protskuja reilusti, nestettä reilusti ja ne vitamiinit =)
2300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Joo, mä oon kans huomannu syömisen tärkeyden, en enää reena ollenkaan, syön vain.

Vuodessa olen saanut lisää massaa jo 25 kg, pian olen maailman painavin mies.

Äänestä

Tee kuten pro ukot! Syö ihan liikaa kaikkea ja istu 12 tuntia vessassa paskomassa ylijäämää pois! Massa on varmaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


training day.. kirjoitti:

nyt sen huomaa kun on treeniä takana että se oikea safka on poikaa. Turha vähä ravinteinen ruoka ei lihaksia kasvata vaikka treenaisi kuinka kovasti

Hiilareita kohtuudella. Protskuja reilusti, nestettä reilusti ja ne vitamiinit =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu