Kalastajan vaimo

Aika kuuma pakkaus tämä skäri: http://indiedays.com/blogit/kalastajan-vaimo/
51309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Latvialaisen horon tohvelisankari.

Äänestä

tuo pketi. Se on kuuma muuten, VHH:lainen on kuumana vain tällä palstalla.

Äänestä

Oho. No ilmankos Mattila ei pääse yli Skäristä. Kaunis, hoikka nainen eikä mikään venäläinen maatuska.

Äänestä
  • ei naistenmaailmassa ole valinnan varaa....................

    On enemmänkin kuin v 1980-luvun Puolalaisen ravintola muusikon asemassa.. KAIKKI NAISET KELPAA !

    Äänestä

  • basisti FIN kirjoitti:

    ei naistenmaailmassa ole valinnan varaa....................

    On enemmänkin kuin v 1980-luvun Puolalaisen ravintola muusikon asemassa.. KAIKKI NAISET KELPAA !

    juuri noihan s e menee

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jooonhot kirjoitti:

Aika kuuma pakkaus tämä skäri: http://indiedays.com/blogit/kalastajan-vaimo/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu