Tuloksia scalabiopromise

http://www.scalabiopromise.fi/
Onko kellään kokemuksia yllä olevan nettiosoitteen alusvaatteista? Humpuukia, tietty, mutta mielenkiinnosta kysyn.
4217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tilasin sellaiset äsken, voin kertoa ens viikolla miten ne istuu päälle ja sit joskus oliko niistä mitään apua laihdutus tuloksissa!!

Äänestä

No ei tuo mitään selluliittia poista, mutta muotoilee läskit paremmpaan muotoon :)

Äänestä
  • elviiro sitten kun olet pitänyt sitä vaikka kuukauden, miten kävi

    Äänestä

  • alkup.kysyjä kirjoitti:

    elviiro sitten kun olet pitänyt sitä vaikka kuukauden, miten kävi

    Onko mitään tuloksia noista housuista? Kysymys on jo aikaisemmin olleesta aiheesta
    http://www.scalabiopromise.fi/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sellusta eroon kirjoitti:

http://www.scalabiopromise.fi/
Onko kellään kokemuksia yllä olevan nettiosoitteen alusvaatteista? Humpuukia, tietty, mutta mielenkiinnosta kysyn.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu