Ducato ei hehkuta kylmällä

Tänä talvena mun Ducato vm 2001 ei hehkuta kylmänä. Merkkivalo ei syty eikä kuulu mitään naksahdusta tms. Kun on ajettu lämpimäksi niin hehkuttaa normaalisti. Mistä kannattaisi etsiä vikaa?
1312
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hehkun releestä, anturista joka antaa lämpötila tiedon releelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KH kirjoitti:

Tänä talvena mun Ducato vm 2001 ei hehkuta kylmänä. Merkkivalo ei syty eikä kuulu mitään naksahdusta tms. Kun on ajettu lämpimäksi niin hehkuttaa normaalisti. Mistä kannattaisi etsiä vikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu