Pidennyshiusten hoito

TietämätönToope

Elikkäs, mitä tuotteita suosittelette pidennyshiuksille (ompelupidennyksille, nimenomaan) mikä on hyvä shampoo, hoitoaine ja hiuksiin jätettävä hoitoaine jos haluaa välttää markettikuraa?

2

273

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • }}}}}}}}}}}}}}}}}}}}

      Noi oisko catwalk sarjaa. Vaaleenpunaset pumppupullot 750ml/plo ja maksaa vissiin joka paikassa tuplapakkauksena (sis. shampoo ja hoito) 39€. Kestää tosi kauan, eikä tarvi käyttää säästeliäästi. Sit hiuksiinjätettäviks kiilto-/silkkitipat ja latvahoitoja ihan vaan joltain merkiltä ja hiuksiin jätettäväks joku oikein liukas hoitsikka. Itellä lanzan joku harmaa tuubi, mut se on aika vanha ja ovat vaihtaneet purkkiensa ulkonäön sen jälkeen. Silkkitippoina mul on bc rescue & repaire (en tiä kirjotinko yhtään oikein) ja tippoina www:n silkkitipat. Noi tipat on ihan ykkösiä vaik onkin halpasarjaa.

      • maik+++17

        Vain harva tigin tuote sopii pidennyksille. Headshot ja moisture maniac on melkeinpä ainoat. Muissa on jälleenrakentavia osia,ja ne saa pidennykset sumppaantumaan. Davines LOVE on paras sarja. Bonacuren moisture sarja myös hyvä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työsuhdepyörän veroetu poistuu

      Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan
      Pyöräily
      223
      6935
    2. Pakko tulla tänne

      jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää
      Ikävä
      40
      1231
    3. Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."

      Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka
      Kotimaiset julkkisjuorut
      27
      1032
    4. Yksi kysymys

      Yksi kysymys, minkä kysyisit kaivatultasi. Mikä se olisi?
      Ikävä
      75
      891
    5. Katseestasi näin

      Silmissäsi syttyi hiljainen tuli, Se ei polttanut, vaan muistutti, että olin ennenkin elänyt sinun rinnallasi, jossain a
      Ikävä
      61
      827
    6. Hävettää muuttaa Haapavedelle.

      Joudun töiden vuoksi muuttamaan Haapavedelle, kun työpaikkani siirtyi sinne. Nyt olen joutunut pakkaamaan kamoja toisaal
      Haapavesi
      47
      824
    7. Työhuonevähennys poistuu etätyöntekijöiltä

      Hyvä. Vituttaa muutenkin etätyöntekijät. Ei se tietokoneen naputtelu mitään työtä ole.
      Maailman menoa
      93
      794
    8. Toinen kuva mikä susta on jäänyt on

      tietynlainen saamattomuus ja laiskuus. Sellaineen narsistinen laiskanpuoleisuus. Palvelkaa ja tehkää.
      Ikävä
      38
      781
    9. Tietenkin täällä

      Kunnan kyseenalainen maine kasvaa taas , joku huijannut monen vuoden ajan peltotukia vilpillisin keinoin.
      Suomussalmi
      14
      746
    10. Jäähalli myynnissä!

      Pitihän se arvata kun tuonne se piti rakentaa väkisin.
      Äänekoski
      43
      723
    Aihe