miten ihmeessä voi saada julkisuudessa olevan miehen treffeille ?
kun tuntuu että ajatukset kohtaan melko pelottavasti yhteen.
kun tuntuu että ajatukset kohtaan melko pelottavasti yhteen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Pussailet sen julisteen öisin märäksi ja toivot toivot toivot.
Eiköhän se ole ihan tavallinen ihminen kuiteskin, eli ihan samanlailla kuin ketä tahansa muutakin miestä pyytäisit. Jos siis olet tekemisessä tyypin kanssa muutenkin, niin luulis olevan ihan luonnollista kanssakäymistä. Jos taas olet "kaukorakastaja", eli et ole tyyppiä koskaan edes tavannut livenä, niin unohda koko juttu!
Ei tarvitse luovuttaa, vaikka olisitkin "kaukorakastaja". Sinun pitää vain hankkiutua luonteviin väleihin tyypin kanssa. Tämä on sitten pitkä ja työläs prosessi, mutta ehkä se kannattaa. Oppia voit kysyä kaikilta niiltä naisilta, jotka ovat päässeet rikkaiden tai julkkisten kanssa naimisiin. Homma helpottuu, jos olet todella hyvän näköinen.
otat julkkisen kuvan ja tuijjotat sitä ja vedät tumppuun, sitten päätät kannatasko lähtä koska ei se niin mukava ollukkaan mitä luulen!
Riippunee aika paljon varmasti siitä minkä luokan julkkista haet. Haluatko olla esimerkiksi bb-julkkiksen kanssa treffeillä, joka putoaa kuin tähdenlento taivaalta, jollei keksi minkäänlaista uutta joka viikko ilmestyvään seiskaan vai haluatko esimerkiksi näyttelijän kanssa treffeille?
Mitä haet sillä, että pääsisit julkisuuden kanssa treffeille?
Onhan noita b-luokan julkkiksia, jotka ovat hankkineet silikonit ja ovat olleet nk. "salarakkaita", joista kukaan ei oikeastaan pidä, mutta juorulehtien palstoilla hyppivät vähän vähäiselläkin perusteella.
Suosittelen harkitsemaan julkisuutta uudesta näkökulmasta, nimittäin se on täynnä arvostelua, arvostelua ja vielä vähän päälle arvostelua.
Äh, liikut varmaan ihan väärissä piireissä, jos huomaat jonkun julkkiksen haastatteluista, että "ajatukset kohtaa melko pelottavasti yhteen". Yritä löytää itsesi henkisiä ihmisiä muualta, kyllä niitä löytyy - vaikka harrastusten kautta. Fiksut julkkikset ei mitään muuta kammoa niin paljon kuin naisia, jotka kulkevat heidän kanssaan siksi, että ovat faneja. Bb-julkkikset on sitten tietysti asia erikseen, mutta en nyt varsinaisesti kehottaisi lähtemään siihenkään.
Muista, ettet varmasti ole ainoa, joka kyseistä julkkista ihailee. Hänen ympärillään varmaan pyörii naisia, ja kiinnostavimpia ovat tyypit, jotka tuntevat heidät muuten kuin julkisuuden kautta. Muista myös, että julkisuuden antama kuva ihmisistä on yleensä aika erilainen kuin ihmisen arkipersoona.
Ylipäätään ei kannata kaikkia voimiaan satsata yhteen mieheen; kyllä niitä hienoja ihmisiä maailmassa riittää, myös ihan taviksia :)