frost-free!!

mä maksan sulle sata egee heti ku todistat ettet oo ex-genio
4164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mä oikeesti mietin et kuinka monta neliöö ihminen tarttee elääkseen, et esim. miks kolmihenkinen perhe tartteis enemmän kuin 100 neliöisen talon (jossa tietysti olis se pakollinen autotalli joko autoa, mopoa, musisointia tai juopottelua ja runkkausta varten...)??

Äänestä
  • oot genio, mut miks ny naisena? tosin akkaha sä oot ain ollu

    Äänestä

  • free -rust kirjoitti:

    oot genio, mut miks ny naisena? tosin akkaha sä oot ain ollu

    nikin takana lymyilee aito arabimulkku nimeltä dazu.

    Munat silläkin on, mutta kuinka mitättömät?

    Äänestä

joka en ole?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


free-rust kirjoitti:

mä maksan sulle sata egee heti ku todistat ettet oo ex-genio

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu