Luuserien Joulu

Onko muita yksinäisiä nollia, jotka viettävät joulua palstalla, kuin anzzy, dazu, monte ja minä?

Niin?
11198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

joulu on perseestä ,onneks on kohta ohi

Äänestä
  • .

    palstalaiset ovat mitä suurimmassa määrin INDIVIDUALISTEJA

    .

    Äänestä

  • ASENNE:.!1%#?+ kirjoitti:

    .

    palstalaiset ovat mitä suurimmassa määrin INDIVIDUALISTEJA

    .

    palstalaiset OVAT MITÄ SUURIMMASSA määrin invalideja, aivoinvalideja:)D

    Äänestä

  • HAHHAHHAA! kirjoitti:

    palstalaiset OVAT MITÄ SUURIMMASSA määrin invalideja, aivoinvalideja:)D

    .

    olen vakuuttunut siitä että joukossa on myös monia kosmopoliitteja

    .

    Äänestä

On varmaan paljonkin. Tosin pitäisi varmaan lähteä kohta ulos ja iltapäivällä joulun viettoon. Kylläpä tuntuukin ylevältä, kun ajatteleekin, etten palstaile aattoiltana. Oikein a-luokan ellei peräti suorastaan superihmiseltä.

Äänestä
  • ethän sinä todellisuudessa mihinkään mene :D

    Äänestä

  • entinen rekattu kirjoitti:

    ethän sinä todellisuudessa mihinkään mene :D

    .

    yrittää olla "näkymättä" palstalla joulupyhinä

    .

    Äänestä

  • entinen rekattu kirjoitti:

    ethän sinä todellisuudessa mihinkään mene :D

    Kunhan yritin esittää itseäni parempaa. Ei näköjään onnistunut ja nyt on tämäkin joulu pilalla. Taidan tehdä itsemurhan lanttulaatikolla. :-(

    Äänestä

Älä s*tänä ala aukomaan. Mulla on perhejoulu edessä. Eli kaikki kiva on kiellettyä. Mutta uutena vuotena vapaus koittaa!

Äänestä
  • .

    näihin joulutraditioihin eikä sinulla ole todellista vapautta????????

    .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


entinen rekattu kirjoitti:

Onko muita yksinäisiä nollia, jotka viettävät joulua palstalla, kuin anzzy, dazu, monte ja minä?

Niin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu