Omistan aivan uuden ipod touchin. Ennen sitä mulla oli ipod nano, joten osaan käyttää laitetta kyllä. Mutta ongelmanani on nyt se, että musiikin siirtäminen ipodiin EI onnistu. Synkronointi kohta on harmaana eikä sitä voi valita. TÄmä ongelma alkoi jo vanhan ipodin aikoina, eli itunes ei synkronoi ja nyt jatkui tänään tämän uuden kanssa.
Mä latasin itunesin uudestaan, eikä auttanut. Mietin voisiko tämä johtua siitä että en ole rekisteröinyt podia ja biisit ovat ladattu limewirestä mikä ei enää toimi? Tiedättekö mitä tehdä?
Olen yrittänyt tutkia asiaa googlesta, mutta oikeaa ratkaisua ei ole löytynyt.
Kiitän hurjasti kaikkia auttaneita!!
TARVITSEN APUA IPODIN KANSSA!!!
tarviinapua
1
321
Vastaukset
- 1stMacFinn
iTunes ei tiedä eikä välitä mistä ne sun biisit on tulleet eli Limewirellä ei ole mitään tekemistä ongelmasi kanssa.
Onko sulla kenties ruksi kohdassa Hallinnoi käsin, se selittäisi tuon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann2561842Olen niin kesken
Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys151368Tietääkö joku ylläpidosta?
Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi2091249Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)
Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä1851115- 65923
Nainen olet ensimmäinen tarpeeksi vahva
joka kestää tämän kokonaisuuden, minut. Persoonani, tunteeni, kipuni, pelkoni. Olen aina pidätellyt itseäni ja antanut v60913TTK:sta tippunut Sara Siipola rehellisenä Jurza-open kanssa: "Että jaa, siinäkö..."
Tippuiko oikea TTK-pari ensimmäisenä? Joka tapauksessa iso kiitos tansseistanne Sara ja Jurza Tanssii Tähtien Kanssa -p18894- 51836
Mä tuun aina rakastamaan sua J
Mutta en pysty kertomaan, että mikä mulla on hätänä. Mä en kertakaikkiaan pysty. Joskus naureskelit muiden ihmisten vai61803Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva126790