Mies!! Voisitko sä ~seukata~

....naisen kanssa joka onkin bi?!

:)
5283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

miks en vois???

Äänestä

Miksi se muka olisi paha?

Yhteinen harrastus suorastaan!

Äänestä
  • *miettii*

    Ja en siis tarkoita että ollaan bi yhdessä vaan että digataan naisista yhdessä.

    Äänestä

  • UPDATE_8577284 kirjoitti:

    *miettii*

    Ja en siis tarkoita että ollaan bi yhdessä vaan että digataan naisista yhdessä.

    Kaksi kertaa enemmän kilpailijoita.

    Äänestä

Miksen. Olennaiseksi muodostuu se, miten nainen toteuttaisi tätä suuntautumistaan. Haluaisiko hän pitää vapauden käydä naisissa vai tarkoittaisiko bi-seksuaalisuus hänelle sitä että voi valita kumman vain vai sitä että on pakko olla molempia.

Itse kun haluaisin pitää lähtökohtana yhden ihmisen suhdetta, ei ne mahdolliset naisreissut siihen mausteeksi mahdoton ajatus olisi hyväksyä, mutta vähän kyllä epäröisin. Tällöin suhde olisi tavallaan avoin suhde.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


* kirjoitti:

....naisen kanssa joka onkin bi?!

:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu