Nainen

pierasi autooni.

Heitin ämmän kotiin ja siinä kun se kipusi autosta ulos, niin pyrstöyskä purkautui hänen perseestään.

Aika oksettavaa etten sanoisi.
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

etkö ole jo tottunut jazulin pöristelyihin ja pissavaippoihin? koivuhalolla lienee osuutta.. :(

Äänestä

Olet onnekas, kun sinulta ei koskaan....oletko muumipappa, jolle on ilmat kertynyt sisään...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


automies. kirjoitti:

pierasi autooni.

Heitin ämmän kotiin ja siinä kun se kipusi autosta ulos, niin pyrstöyskä purkautui hänen perseestään.

Aika oksettavaa etten sanoisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu