Miksi Heikkilä on Puskaa lihavampi? Puska on hoikka, jäntevä vaari kun taas Heikkilä on tuollainen löysä plösö. Mistäs tämä johtuu??
Miksi Heikkilä
Puskaa lihavampi?
8202
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
molemmat on ongelmasyöjiä ja pakolla vhh.lla !
on noin harmaa kasvoiltaan ja muutoinkin kuin haudankaivajalta lomaa pyytänyt.onko margariini syynä siihen vaiko rotanmyrkky joka on kuulema hyvä laihdutuslääke kuten se itse asian on ilmaissut. laittakaa vastaus tälle palstalle.
ööööööööööööö
Mikäs siinä möhömahaa kasvattaessa. Pitäähän rasvatohtorin olla rasvainen.
Missä välissä itse kerkeet liikkumaan kun päivystät tällä 24/7
Eikö tämä kuulu myös sivun aiheisiin ?
Ei muuta kuin kokeillaan kumpi siirtää useamman euron kolikon pöydän reunalta kyrppäsellään. Pistetään siis kolikot riviin ja sitten heilautetaan, kuin mailalla lyötäisiin.
Antilla näyttää olevan bodia ja lihasta enemmän kuin raihnaisen, vapisevan dementikon ja kuivuneen näköisellä harmaantuneella Puskalla vaikka äijät on melkein samanikäisiä. Puska ei näytä viriililtä vaan vanhainkodin kumaralta asukilta, Antin kanssa on varmasti vipinää lakanoiden välissä ja muuallakin. Tukka on paksu ja musta. Nam!