Naiset tappelee petturiukosta

Ykkoset ja kakkoset tukkanuottasilla jostain pettävästä paskaisesta aivan kuin hän olisi joku kultakimpale. Oletteko jotain mielenterveyspotilaita joilta lääkitys on jäänyt ottamatta? Mies vedättää teitä molempia mutta ette te häntä syytä vaan toisianne. Kuinka voi olla noin tyhmiä naisia olemassa?
8390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Usein se näyttäisi olevan naisten välistä taistelua keskenään, ei siitä ukosta tosiaankaan.

Äänestä
  • Asiat olisivat helpommin kun ykkönen ymmärtäisi laskea miehestään irti. Jos mies rakastaa toista naista ei se vaimo sitä enää takaisin voita. Hyvään pitää tarttua lujasti kiinni.

    Äänestä

  • Täällähän ykköset vaatii kakkosia jättämään miehensä rauhaan ja kakkoset vaativat antamaan miehelle vapauden jotta hän pääsee tosi rakkautensa luokse. Mies nauraa partaansa kun akat tappelee tuollaisesta paskiaisesta. Saa voita molemmille puolille leipää. Ei voi kuin hämmästellä!

    Äänestä

Mikä sinä olet kun tulet tänne haukkumaan vaimoja mielenterveyspotilaiksi??!! Minä olen perheen perustanut miehen kanssa ja vihkisormuksella hänet itselleni lunastanut! Siihen ei jollain toisella akalla perkele ole mitään väliintuloa!

Äänestä
  • Lunastanut?? Puhut miehestä kuin jostain tavarasta. Ei ihme, että on lähtenyt vieraisiin.

    Äänestä

  • Kyllä minä sen ymmärrän että jos mies on varakas ettei tahdo elintasostaan luopua ja siksi pidetään ukosta kiinni kynsin hampain. Miksi sitä ei kuitenkaan voi suoraan sanoa vaan höpötetään jostain "rakkaudesta"?

    Tosin tuskin ne kakkosenkaan motiivit sen jalompia ole, tahtovat saada varakkaan elättäjän itselleen. Eihän tässä mitään pahaa ole jos kaikki tietävät jokaisen motiivit.

    Äänestä

kyllä mies osaa ihan itse päättää mitä haluaa. Aikoinani annoin vapauden valita joko minä tai hän. Minä jäin ja toinen jäi ruikuttamaan. Tasa-arvon nimissä en kerron olinko ykkönen vai kakkonen. Turha siitä on enää jauhaa, minä voitin ja sillä siisti. JA TUNTUI KYLLÄ TODELLA HYVÄLTÄ :)

Äänestä
  • Riehutte siellä kuin vaahtopäät ja vouhkaatte miten ykkönen ei laske irti. Meidän tapauksessa on niin että mies on jo yli vuoden riippunut kiinni exässään. Joten viisaat valopäät menkää itseenne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmeellistä kirjoitti:

Ykkoset ja kakkoset tukkanuottasilla jostain pettävästä paskaisesta aivan kuin hän olisi joku kultakimpale. Oletteko jotain mielenterveyspotilaita joilta lääkitys on jäänyt ottamatta? Mies vedättää teitä molempia mutta ette te häntä syytä vaan toisianne. Kuinka voi olla noin tyhmiä naisia olemassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu